wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 02:50

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Amerykańska firma stomatologiczna otworzyła u nas swoje Edukacyjne Centrum Szkoleniowe

Align Technology, producent urządzeń medycznych ogłosił otwarcie w stolicy Dolnego Śląska nowego Edukacyjnego Centrum Szkoleniowego dla swoich certyfikowanych lekarzy. To już kolejna inwestycja tej firmy w mieście. Inwestor zatrudnia we Wrocławiu już parę tysięcy pracowników w kilku funkcjonujących tu od lat placówkach.

Reklama

Nowe Edukacyjne Centrum Szkoleniowe firmy Align we Wrocławiu to miejsce, które ma służyć edukacji i cyfryzacji branży stomatologicznej. Ma pomóc stomatologom z Polski i Europy w transformacji uzębienia pacjentów, oferując im całoroczny dostęp do szkoleń i programów edukacji klinicznej. Lekarze będą tu mieli okazję nawiązać kontakt ze swoimi kolegami, a także wymieniać się doświadczeniami nabytymi podczas leczenia pacjentów oraz cyfryzacji swoich praktyk.

Wrocław polską stolicą uśmiechu

We Wrocławiu działają już także inne jednostki firmy Align  Centrum Planowania Leczenia, zakład produkcji 3D i siedziba operacji komercyjnych, co według przedstawicieli firmy jest argumentem przemawiający za uznaniem miasta „polską stolicą uśmiechu”.

Wrocławska placówka jest wyjątkowa pod względem konfiguracji, łącząc planowanie leczenia, całkowicie polskojęzyczne wsparcie lekarzy na każdym etapie współpracy i zakład produkcyjny - wszystko w jednym miejscu. Teraz otwieramy również Edukacyjne Centrum Szkoleniowe - dostępne dla lekarzy w celu dalszej edukacji klinicznej i wymiany doświadczeń. Nasz program szkoleniowy maksymalizuje komfort i jakość kształcenia lekarzy, umożliwiając im skuteczne stosowanie najnowszych technologii cyfrowych w stomatologii i ortodoncji.
Jakub Wróbel, dyrektor generalny Align Technology w Polsce

Edukacja to podstawa zawodu lekarza

Według przedstawicieli Align Technology, współpraca z lekarzami ma kluczowe znaczenie dla firmy.

Edukacja wyposaża lekarzy w wiedzę i umiejętności, aby osiągnąć najwyższy potencjał, zapewnić wyjątkową opiekę, napędzać innowacje i pozytywnie wpływać na wyniki pacjentów. Właśnie kształcąc i inspirując przyszłe pokolenia, lekarze odgrywają kluczową rolę w tworzeniu świadomości i budowaniu, zdrowszej przyszłości.
Amadeusz Kuźniarski, Dyrektor ds. Medycznych Akademickiej Polikliniki Stomatologicznej we Wrocławiu

Wspierają nie tylko stomatologów i ortodontów

Firma wspiera lekarzy w doskonaleniu ich umiejętności w nowoczesnej ortodoncji. Zapewnia im możliwość ciągłego uczenia się i nawiązywania kontaktów z innymi wiodącymi profesjonalistami z branży. 

Firma Align Technology projektuje i produkuje zaawansowany system przezroczystych nakładek ortodontycznych, skanery wewnątrzustne oraz usługi i oprogramowanie exocad. Technologie te pozwalają na udoskonalenie cyfrowych procesów ortodontycznych i protetycznych w celu poprawy wyników leczenia pacjentów i efektywności praktyki. Służą blisko 240 tys. lekarzy docierającym do niemal 500 mln konsumentów na całym świecie.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl