Płatne parkowanie - od 1 czerwca zmiana w płatnościach mobilnych

City Parking Group, operator strefy płatnego parkowania poinformował, że od dnia 1 czerwca 2015 r. nie będzie można płacić usługą płatności telefonem komórkowym mPay. Do dyspozycji parkujących pozostaną inni operatorzy (Skycasch i Mobiparking).  


Środki użytkowników, które posiadają w systemie mPay mogą być wykorzystane w innych funkcjonalnościach lub wycofane. Informacje, jak korzystać z systemu mPay, jak wpłacać i wycofać wpłacone środki, dostępne są na stronie internetowej www.mpay.pl oraz w Biurze Obsługi Klienta mPay.
Za parkowanie oczywiście nadal będzie można płacić za pomocą telefonu komórkowego. Do naszej dyspozycji pozostają dwaj inni operatorzy realizujący płatności mobilne: SKYCASH i MOBIPARKING.
W razie jakichkolwiek pytań pracownicy City Parking Group służą Państwu pomocą osobistą, telefoniczną bądź mailową: od poniedziałku do piątku 8:00-19:00, w soboty od 9:00 do 15:00. Biuro Obsługi Klienta Strefy Płatnego Parkowania Ul. Tęczowa 6, Wrocław, tel. 71-359-42-90, mail: bsppwroclaw@citypg.plZgłoś uwagę