Październikowe Poranki z Kosmolotami

W październiku, w każdą sobotę i niedzielę wrocławskie Multikina zapraszają wszystkie dzieci powyżej 2. lat na Poranki. Podczas pokazów o godz. 12 dzieci wybiorą się w intergalaktyczną podróż wraz z elitarną grupą statków kosmicznych dzięki bajce „Kosmoloty”.


Poranki o 12:00 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

Multikino zaprasza najmłodszych kinomanów do świata Kosmolotów. Wybierzcie się w intergalaktyczną podróż wraz z elitarną grupą statków kosmicznych, wyszkoloną do zadań specjalnych. Orzeł, przywódca Kosmolotów, wraz ze swoją drużyną, zabierze Was w zapierającą dech w piersiach wyprawę po Układzie Słonecznym. Bajka pokazuje dzieciom, że nauka to przede wszystkim dobra zabawa, pełna ekscytujących odkryć, eksperymentów i doświadczeń.

Na październikowe Poranki zapraszamy o godz.12:00 do wrocławskich Multikin (Arkady Wrocławskie i Pasaż Grunwaldzki) w każdą sobotę i niedzielę. Cena biletu: 12 zł

Zgłoś uwagę