Ikona z kropkami www.wroclaw.pl

URBANCARD Premium zmienia się w Nasz Wrocław

Nasz Wrocław to miejski program, którego celem jest zachęcanie mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz udziału w życiu miasta. Jest on odpowiedzią na rosnące zainteresowanie sprawami osiedli i chęcią udziału w procesie tworzenia nowego, przyjaznego, bezpiecznego i funkcjonalnego Wrocławia.

Chcemy, by udział w programie Nasz Wrocław był tak łatwy, jak wypożyczenie miejskiego roweru, dlatego będzie on dostępny dla mieszkańców w formie aplikacji mobilnej czy strony www. W ten sposób nie tylko wyeliminujemy proces wyrabiania plastikowej karty, ale także konieczność noszenia jej przy sobie.

Wyeliminowanie plastikowych kart to jeden z elementów realizacji przez Wrocław akcji #zeroWaste, a także #WrocławNieMarnuje. Odejściu od plastiku towarzyszy jednak pewna furtka – pozostawiona dla osób wykluczonych cyfrowo lub osób z niepełnosprawnościami, dla których korzystanie z mobilnych postaci programu mogłoby skutkować ograniczeniem dostępności. Dla tych osób przygotowano standardowe karty, z których część zawiera napisy w języku Braille'a. Można je odebrać w wybranych miejskich jednostkach. 

Dla kogo program Nasz Wrocław?

Program Nasz Wrocław jest skierowany dla wszystkich mieszkańców Wrocławia, rozliczających PIT w naszym mieście. Z konta pełnoletniego użytkownika skorzystają także jego dzieci. Do 12. roku życia będą robić to razem z rodzicem, natomiast od 13. do 18. roku życia każdy młody mieszkaniec Wrocławia może otrzymać subkonto w programie.

Więcej o korzyściach z rozliczania podatków we Wrocławiu, możesz dowiedzieć się więcej na stronie Budżetu Wrocławia 2019.

Nowości w programie Nasz Wrocław

  • Aplikacja mobilna (karta w telefonie) sprawi, że będziesz mógł korzystać ze swoich zniżek, bez potrzeby posiadania plastikowej karty. Aplikacja dostępna zarówno na jest na telefony z systemem iOS, jak i Android. Jej posiadanie ułatwi Ci korzystanie z programu, a także pozwoli być na bieżąco z ofertą i promocjami Partnerów Naszego Wrocławia.
  • Wydłużenie okresu ważności konta w programie z 12 do 24 miesięcy, dzięki czemu będziesz mógł dłużej korzystać z korzyści dostępnych w ramach programu Nasz Wrocław.
  • Uproszczenie procesu składania wniosków o przystąpienie do programu oraz o odnowienie jego ważności. Dzięki aplikacji na telefonie oraz nowej stronie www konto w programie założysz w 5 minut w domu lub kolejce do kasy.

Uczestnicy programu URBANCARD Premium

Jeśli w momencie startu programu w lipcu 2019 roku miałeś aktywny status PREMIUM na karcie URBANCARD, to automatycznie otrzymujesz dostęp do programu Nasz Wrocław. Zaloguj się, aby poznać naszą atrakcyjną ofertę, i korzystaj ze zniżek.

Grafika przedstawia kartę Urbancard, Urbancard EP oraz Urabncard premium

Nie mam aktywnego statusu PREMIUM na karcie URBANCARD

Jeśli Twój status wygasł przed startem programu Nasz Wrocław, to możesz zarejestrować swoją kartę URBANCARD. Podczas rejestracji wprowadź swoje dane oraz numer karty, a system automatycznie dokona weryfikacji Twojego wniosku. Rejestracja w programie możliwa jest poprzez stronę www,  lub aplikację .