www.wroclaw.pl

„Igrzyska Śmierci” w kinach. Z Nasz Wrocław kupicie bilety taniej!

Grafika dotyczy programu Nasz Wrocław

Gotowi na Igrzyska śmierci? Od 17 listopada w kinach film „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży”, wyczekiwany prequel słynnej sagi, w której – obok hollywoodzkiej obsady – zobaczymy naszą lokalną gwiazdę: Halę Stulecia. Z Nasz Wrocław w dwóch wrocławskich kinach bilety na wszystkie filmy kupicie taniej.

„Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży” to piąta część hollywoodzkiego cyklu na podstawie powieści Suzanne Collins.

Za scenariusz odpowiadają Michael Lesslie i Michael Arndt, a na ekranie m.in Rachel Zegler – zdobywczynię Złotego Globu za najlepszą aktorkę w musicalu  Stevena Spielberga „West Side Story”, Peter Dinklage (Casca Highbottom), także wyróżniony Złotym Globem jako aktor drugoplanowy w „Grze o tron” i Hunter Schafer (Tigris), aktorka młodego pokolenia, kojarzona z jedną z głównych ról serialu „Euforia”.

Pierwszy klaps filmu padł we Wrocławiu, a było to 11 lipca 2022 r. w Hali Stulecia, która była areną 10. Głodowych Igrzysk.

Wrocławska prapremiera filmu, 13 listopada 2023,

fot. Oleksandr Poliakovsky/www.wroclaw.pl

Efekty specjalne wyrządzają Hali dużą krzywdę, która przetrwała wojenna zawieruchę. Ale to tylko film, monumentalny obiekt ma się dobrze, a jak prezentuje się na dużym ekranie - może sprawdzić sami. Pamiętajcie, ze z Nasz Wrocław kupicie tańsze bilety. Sprawdźcie, gdzie.

Kadr z filmu, materiały prasowe

Kino Nowe Horyzonty. Zniżki z Nasz Wrocław / Nasz Wrocław MAX

  • bilety ze zniżką dostępne w kasie kina oraz online
  • Status Podatnika i Status MAX: 25%

OH Kino Wrocław. Zniżki z Nasz Wrocław / Nasz Wrocław MAX

  • bilety ze zniżką dostępne w kasie kina
  • Status Podatnika i Status MAX: 10%