www.wroclaw.pl

Planujesz wyjazd nad morze albo w góry? Z Nasz Wrocław Holiday Park & Resort z MAX-ymalnymi zniżkami!

Grafika dotyczy programu Nasz Wrocław

6 ośrodków nad morzem i jeden w Karkonoszach – vouchery w atrakcyjnej cenie dla użytkowników programu Nasz Wrocław ze statusem MAX - to oferta od Partnera programu, firmy HOLIDAY PARK & RESORT.

Nie przegap okazji – oferta ograniczona czasowo!

Oferta HOLIDAY PARK & RESORT w ramach programu NASZ WROCŁAW

Firma HOLIDAY PARK & RESORT to sieć rodzinnych resortów wypoczynkowych w 6 nadmorskich miejscowościach (Ustronie Morskie, Kołobrzeg, Niechorze, Pobierowo, Rowy, Mielno) oraz w Cieplicach Zdrój w Karkonoszach.

Dla użytkowników programu Nasz Wrocław ze statusem MAX (rozliczających PIT i zameldowanych  na stałe we Wrocławiu) firma oferuje zakup  voucherów na 7-dniowy (6 noclegów) pobyt w ośrodkach wypoczynkowych HOLIDAY PARK & RESORT, które można zrealizować zarówno w domkach (9-osobowych), jak i apartamentach (4-osobowych). 

Zakupione vouchery można wykorzystać w ciągu 3 lub 5 lat z gwarancją niezmienności ceny, ale uwaga! Dostęp do specjalnej platformy sprzedażowej jest ograniczony i jest możliwy tylko od 6 listopada do 15 grudnia 2023 roku.

Jak kupić voucher HOLIDAY PARK & RESORT. Krok po kroku

  1. Dostęp do oferty jest możliwy za pośrednictwem platformy zakupowej Partnera, dostępnej od 6 listopada do 15 grudnia 2023r.
  2. Skontaktuj się z pracownikiem Holiday PARK & RESORT za pośrednictwem poczty elektronicznej katarzyna.frankowska(at)holidaypark.pl albo pod nr telefonu 538 623 946 z prośbą o dostęp do tej oferty.
  3. Pracownik HOLIDAY PARK & RESORT jest upoważniony do weryfikacji uprawnień mieszkańca Wrocławia, czy posiada aktywny status MAX w programie Nasz Wrocław.
  4. Po pozytywnej weryfikacji uprawnień pracownik wysyła zwrotnie na wskazany adres e-mail link do dedykowanej platformy zakupowej.
  5. Użytkownik programu Nasz Wrocław może zapoznać się z ofertą jak i dokonać zakupu bezpośrednio z platformy HOLIDAY PARK & RESORT.

 

Szczegółowy cennik do pobrania w formacie pdf (plik otwiera się w nowym oknie)

To trzeba wiedzieć

  • Z voucherów można korzystać przez cały rok (również podczas tzn. Terminów Specjalnych np. Wielkanoc, majówka czy Nowy Rok – w Terminach Specjalnych obowiązuje dopłata do vouchera), z wyłączeniem szczytu sezonu wakacyjnego w okresie od 10 lipca do 20 sierpnia.
  • Gwarancja niezmienności ceny.
  • Bezpłatna możliwość zmiany terminu rezerwacji.
  • Do wyboru jest 650 apartamentów i 450 domków.
  • Przy zakładaniu rezerwacji pobierana jest kaucja zwrotna (jej wysokość zależy od rodzaju vouchera, kaucja zwracana jest po odbytym pobycie) oraz jednorazowa opłata za przygotowanie lokalu 169,99 zł apartament/189,99 zł domek. Przy wyjeździe należy pokryć koszty zużytych podczas pobytu mediów oraz uiścić opłatę eksploatacyjną (opłata eksploatacyjna 2,99 zł lub 4,99 zł za dobę za każdą osobę zameldowaną).