www.wroclaw.pl

Sprawdź swój kręgosłup. Z Nasz Wrocław 50% zniżki na badanie

Grafika dotyczy programu Nasz Wrocław

Badanie podstawowe zajmuje około 30 minut i wykonywane jest w technice 3D. Sprawdzisz, czy nie masz m.in. nieprawidłowej sylwetki albo skrzywienia kręgosłupa. Dla uczestników programu Nasz Wrocław przygotowano 200 karnetów, z którymi za podstawowe badanie zapłacisz minimum 50% taniej.

Ośrodek Diagnostyki Wad Postawy

Ośrodek mieści się w Centrum Rehabilitacji Dzieci Creatorek przy ul. Szybowcowej 23 (I piętro). Ograniczona ilość promocyjnych karnetów jest już dostępna do zakupu, ale badania będą realizowane od września 2023 r. w ramach ustalonego grafiku w rejestracji Ośrodka Diagnostyki Wad Postawy.

W badaniu mogą wziąć udział dorośli oraz dzieci (powyżej 110 cm wzrostu). Badania prowadzone są w oparciu o najnowsze urządzenia diagnostyczne wykorzystujące skanowanie 3D. W czasie około 30 minut eksperci zdiagnozują nieprawidłową sylwetką ciała osoby, po wstępnej ocenie fizjoterapeuty, m.in.: w płaszczyźnie przednio-tylnej, bocznymi skrzywieniami kręgosłupa, wadami klatki piersiowej oraz wadami kolan i stóp.

Po wykonaniu badania każdy z pacjentów (w przypadku dzieci ich opiekun) otrzyma indywidualny raport wskazujący na zdiagnozowane nieprawidłowości.

Na podstawie przeprowadzonych badań diagnostycznych w Ośrodku Diagnostyki Wad Postawy mogą być zaplanowane dla pacjenta, w rejestracji Creatorka zabiegi, obejmujące np.: ćwiczenia indywidualne, ćwiczenia w małych grupach ukierunkowane na korekcję wykrytych wad postawy, jak również leczenie zdiagnozowanych schorzeń w oparciu o ofertę usług rehabilitacyjnych Centrum Rehabilitacji Dzieci Creatorek

Minimum 50% zniżka na badanie z Nasz Wrocław

Dla użytkowników programu Nasz Wrocław cena badania to 100 zł (regularna cena to 230 zł w zależności od zakresu badania i zastosowanych urządzeń). Do wykorzystania jest 200 karnetów ze zniżką Nasz Wrocław.

Jak odebrać karnet na badania

  • karnety są już dostępne w Ośrodku Profilaktyki i Rehabilitacji Creator przy ul. Lotniczej 37 (wejście A, rejestracja, w godz. 8.00-20.00) oraz w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Creatorek przy ul. Szybowcowej 23 (rejestracja, w godz. 8.00-18.00),
  • na miejscu pracownicy sprawdzą Twój Status Podatnika w programie Nasz Wrocław,
  • po zakupie karnetu w cenie 100 zł umówisz się na wizytę diagnostyczną, która będzie realizowana od września 2023 r.

Creator, w tym Creatorek, jest Partnerem programu Nasz Wrocław od 2023 roku. Oferuje usługi o charakterze leczniczym, rehabilitacyjnym, a także regeneracyjnym i rekreacyjnym, a dla uczestników programu Nasz Wrocław ma 10% zniżki na wybrane usługi wykonywane w ośrodkach Creator.