wroclaw.pl Kulturalny Wrocław - najważniejsze informacje o kulturze Kultura logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 21°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Męskie Granie 2022. Na koncercie w Warszawie były kosmiczne tłumy. A jak będzie we Wrocławiu?

Robert Migdał,
Na koncercie Męskiego Grania 2022 w Warszawie (15-16 lipca), który poprzedzał wrocławski koncert, były kosmiczne tłumy... Męskie Granie 2022/fot. Jan Oborski
Na koncercie Męskiego Grania 2022 w Warszawie (15-16 lipca), który poprzedzał wrocławski koncert, były kosmiczne tłumy...

Już w najbliższy weekend (22-23 lipca) Męskie Granie 2022 we Wrocławiu! Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, FISZ EMADE TWORZYWO, Ralph Kamiński, Zalewski MTV Unplugged oraz oczywiście Męskie Granie Orkiestra w składzie: Bedoes, Kwiat Jabłoni i Zalewski – to tylko część artystów, których w piątek i sobotę będzie można usłyszeć we Wrocławiu podczas trasy Męskie Granie 2022.

Reklama

W tym roku Męskie Granie 2022 jeszcze bardziej otworzyło się na nowe gatunki, w tym rap, jazz czy elektro. Można to zaobserwować głównie na Scenie Ż, która zmieniła swój charakter na bardziej festiwalowy. Nie jest to już platforma poświęcona jedynie debiutantom.

Zobacz, jak dojechać na koncert na Partynicach:

W tym roku Męskie Granie po raz kolejny odbędzie się na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych - Partynice.

Artyści w hołdzie Krzysztofowi Krawczykowi 

Już w piątek, 22 lipca, na Scenie Głównej zagrają: Cool Kids of Death, Daria Zawiałow, FISZ EMADE TWORZYWO oraz projekt Tribute to Krzysztof Krawczyk: Urbański Orkiestra i Goście będący wyjątkowym hołdem dla niekwestionowanej ikony polskiej estrady i popkultury. Pod okiem producenta i kompozytora Wojtka Urbańskiego powstały opracowania niezapomnianych szlagierów z repertuaru Krzysztofa Krawczyka, które wykonają liczni goście.

Zwieńczeniem piątkowych koncertów będzie projekt specjalny w wykonaniu Dawida Podsiadły, który można usłyszeć jedynie na tegorocznym Męskim Graniu. Artysta występuje na trasie z wyjątkowym repertuarem, będącym połączeniem jego największych przebojów oraz dawno niegranych bądź nigdy niewykonanych na żywo utworów z artystycznego dorobku.

Kogo będzie można usłyszeć na Scenie Ż we Wrocławiu?

Tego samego dnia (22 lipca) na Scenie Ż będzie można usłyszeć:

Na Scenie Głównej (sobota, 23 lipca) przed publicznością zaprezentują się natomiast:

Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie występ Męskie Granie Orkiestry 2022 w składzie: Bedoes, Kwiat Jabłoni i Zalewski. Jak co roku artyści przygotowali na trasę specjalny program, który można usłyszeć tylko na Męskim Graniu. Koncert ten do tej pory spotyka się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem, a publiczność śpiewa z artystami większość utworów, w tym oczywiście tegoroczny singiel, czyli „Jest tylko teraz”.

Zobacz również

Źródło: materiały organizatorów

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl