W tej publikacji:
- zdjęcia z koncertu w Hali Stulecia (22 czerwca),
- informacje o retransmisji w TVP (29 czerwca),
- czym jest wydarzenie Re_Mind.
Koncert „Re_Mind. Chcę to powiedzieć” (22 czerwca w Hali Stulecia) uświetnił we Wrocławiu pierwszy dzień wydarzenia Re_Mind – Kongres i Festiwal Psychologiczny we Wrocławiu. Muzycy wykonali utwory dotykające tematyki dobrostanu psychicznego i problemów społecznych.
Wystąpili:
- Mela Koteluk,
- Natalia Przybysz,
- Natalia Szroeder,
- Piotr Rogucki,
- Krzysztof Zalewski,
- Zakopower,
- Smolik,
- WaluśKraksaKryzys.
W galerii są zdjęcia z koncertu, którego producentem była Telewizja Polska. Retransmisja na kanale TVP 1 – w poniedziałek 29 czerwca o godzinie 20:30.
Galeria zdjęć
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Zuzanna Szarczyńska
Scena zmusza do odkrycia się. I to jest bardzo dobry warsztat do pracy z samym sobą w normalnym życiu. Dzięki scenie nabiera się odwagi. Dla mnie piosenki nagrane w studiu są tylko pretekstem do tego, żeby wystąpić na scenie i stworzyć coś zupełnie nowego. Nie to, co miałem w głowie, pisząc piosenkę, ale to, co mamy w głowie wszyscy, kiedy ta piosenka jest wykonywana: ja, zespół i publiczność. To tworzy zupełnie nowe pejzaże.Piotr Rogucki, cytat za tvp.pl
Re_Mind we Wrocławiu
Kongres i Festiwal Psychologiczny Re_Mind to trzy dni wielowątkowych debat na temat psychologii, a także warsztatów, działań artystycznych oraz aktywności zbudowanych wokół tego, jak wiedza o człowieku może być użyteczna we wszystkich obszarach życia społecznego i gospodarczego.
To również potężna dawka wiedzy: 14 ścieżek tematycznych, prelekcje, debaty oraz dyskusje panelowe.
Więcej w tekstach Katarzyny Wiązowskiej:
- „Psychologia, sztuka i rozmowy o dobrostanie. We Wrocławiu ruszył festiwal Re_Mind”,
- „Jak budować odporność psychiczną mieszkańców? Samorządowcy szukali odpowiedzi na Re_Mind”.
Inicjatorem i organizatorem wydarzenia jest Uniwersytet SWPS, a współorganizatorami są Miasto Wrocław i Telewizja Polska. Wyłącznym sponsorem strategicznym jest KGHM Polska Miedź.