22 czerwca wieczorem na Bastionie Sakwowym, który przed wiekami był częścią miejskich obwarowań i później kwaterą wojskową, koncert muzyki filmowej zagrała Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lądowych we Wrocławiu z udziałem chóru pod batutą kapelmistrza ppłk. Krzysztofa Żeleśkiewicza.
Koncert na wzgórzu był częścią całomiesięcznego programu Święta Wrocławia, które oficjalnie przypada na środę 24 czerwca. Co, gdzie i jak w kolejnych dniach? Do sprawdzenia tutaj.
Już we wtorek 23 czerwca kolejny wieczór muzyczny na wzgórzu – Wrocławski Bastion Piosenki. Zapowiedź tego bezpłatnego koncertu jest tutaj.