wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 07:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
 1. wroclaw.pl
 2. Kultura
 3. Aktualności
 4. Koncert Maty we Wrocławiu. Oto praktyczne informacje przed koncertem [DATA, MIEJSCE, CENY BILETÓW, JAK DOJECHAĆ]

Koncert Maty we Wrocławiu. Oto praktyczne informacje przed koncertem [DATA, MIEJSCE, CENY BILETÓW, JAK DOJECHAĆ]

Robert Migdał,

Michał Matczak znany jako Mata lub Młody Matczak wystąpi 14 lipca we Wrocławiu materiały prasowe
Michał Matczak znany jako Mata lub Młody Matczak wystąpi 14 lipca we Wrocławiu

Ten koncert to będzie jedno z muzycznych wydarzeń tego roku we Wrocławiu. Raper Michał Matczak, znany jako Mata lub Młody Matczak, to objawienie muzyczne ostatnich lat. Jego piosenki okupują listy przebojów, płyty pokrywają się złotem i platyną, a koncerty gromadzą tłumy. W ramach trasy MATA TOUR Matczak wystąpi już 14 lipca na Polach Marsowych we Wrocławiu. Jak dojechać na koncert, ile kosztują bilety, dodatkowe tramwaje po koncercie. Uwaga! Mamy bilety! Weź udział w konkursie!

Reklama

W Warszawie koncert Maty zgromadził ponad 40 000 osób. Ile będzie we Wrocławiu?

„W tym roku polecimy jeszcze wyżej!” – w taki sposób Młody Matczak (Młody, bo jego ojciec też jest popularny – to znany warszawski prawnik Marcin Matczak) zapowiada MATA TOUR – swoją ogólnopolską trasę koncertową. Po sukcesie zeszłorocznego koncertu na Lotnisku Bemowo, na którym zgromadził ponad 40 000 osób, Mata rusza w letnią trasę po Polsce.

MATA TOUR to dziesięć plenerowych koncertów, a pierwszy z nich odbędzie się już 14 lipca we Wrocławiu – w dniu urodzin rapera (bo Matczak przyszedł na świat 22 lat temu) – i w rodzinnym mieście (w dowodzie osobistym, w rubryce miejsce urodzenia, ma wpisane „Wrocław”).

Uwaga! Konkurs! Oddamy dwa podwójne zaproszenia!

W szybkim konkursie oddamy dwa podwójne zaproszenia! Spieszcie się, czasu jest mało, a konkurs nie jest trudny!

Jakie są ceny biletów na koncert Maty? Gdzie je kupić?

W sprzedaży dostępna jest już piąta, a zarazem ostatnia pula biletów na wrocławski koncert.

Bilety są dostępne online na stronie www.33mata.pl oraz stacjonarnie w salonach Empik w całej Polsce. Cena: 159 złotych.

Gdzie odbędzie się koncert Maty we Wrocławiu? Zobacz adres

Koncert odbędzie się na Polach Marsowych przy al. Ignacego Jana Paderewskiego 35. Wstęp na teren wydarzenia będzie możliwy od godz. 16.00, a rozpoczęcie koncertu zaplanowane jest na godz. 20:30.

Dojazd komunikacją miejską. Dodatkowe tramwaje po koncercie

 • tramwajem 9, 17 i 33 do przystanku Stadion Olimpijski (od strony al. I. J. Paderewskiego),
 • autobusem 115 do przystanku 8 Maja (od strony ul. A. Mickiewicza).

Po koncercie obowiązywać będzie dodatkowa komunikacja tramwajowa, która ułatwi powrót do centrum.

Linia T3 będzie kursowała na trasie:

 • Stadion Olimpijski – Karłowicza – Chopina – Kochanowskiego – Bujwida – Pl. Grunwaldzki.

Linia T4 będzie kursowała na trasie:

Stadion Olimpijski – Karłowicza – Chopina –Kochanowskiego – Bujwida – Pl. Grunwaldzki – Most Grunwaldzki – Urząd Wojewódzki (Impart) – Galeria Dominikańska.

Miejsce koncertu i wstęp na teren wydarzenia

 • wstęp na teren wydarzenia jest zlokalizowany od strony al. Ignacego Jana Paderewskiego 35,
 • bilet można okazać także w wersji elektronicznej,
 • wstęp na teren wydarzenia jest jednorazowy, co oznacza brak możliwości opuszczenia terenu i ponownego wstępu w ramach jednego biletu.

Ważne dla osób niepełnoletnich!

 • osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostają podczas wydarzenia, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej; jeżeli podczas koncertu Twoim opiekunem nie będzie opiekun prawny, a inna osoba, to musi ona zostać wskazana w zgodzie na uczestnictwo,
 • osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 rok życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej przez opiekunów prawnych zgody na uczestnictwo w imprezie.

Pobierz oświadczenie: KLIKNIJ TUTAJ

Kim jest Mata? Przeczytajcie o młodym raperze rodem z Wrocławia

Tak o nim piszą organizatorzy wrocławskiego koncertu:

„MATA - rocznik ‘00, członek grupy Gombao33. Pierwsze kawałki zaczął pisać już pod koniec podstawówki. Zadebiutował w październiku 2018 albumem pt. „FUMAR MATA”, a jego pierwszy singiel “Biblioteka Trap” okazał się niekwestionowanym hitem, którego wyświetlenia można już liczyć w dziesiątkach milionów.

Premiera pierwszego albumu Maty pt. „100 dni do matury” okazała się jednym z najbardziej kontrowersyjnych i spektakularnych debiutów polskiego hip-hopu. Płyta, która poruszyła polskie i zagraniczne media, w kilka tygodni pokryła się platyną. Równie entuzjastycznie artystę przyjęła publika na koncertach - największe kluby w Polsce wyprzedał w kilka dni".

Miliony odtworzeń na YouTube i kolejne 160 w Spotify

W przeciągu roku od premiery album Michała pokrył się potrójną platyną zostając jednocześnie najczęściej słuchanym albumem na platformie Spotify w Polsce! Pochodzące z niej utwory zebrały 200 milionów odtworzeń na YouTube i kolejne 160 w Spotify. „100 dni do matury” zadebiutowały na pierwszym miejscu listy sprzedażowej OLiS, na której w przeciągu pierwszego roku spędziły aż 42 tygodnie!

Mata ma na swoim koncie gościnne zwrotki na albumach takich artystów jak Quebonafide, Białas czy Żabson. A to dopiero początek jego kariery.

Michał lubi bawić się formą, a jego utwory są pełne autoironii, absurdu i eksperymentów. Chętnie angażuje się w szerokie działania na rzecz miasta Warszawa oraz akcje aktywizujące młodych artystów. W 2019 roku zdobył tytuł Warszawiaka roku pokonując m.in. Roberta Lewandowskiego.”

Źródło: materiały organizatorów

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl