wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 10°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Staranował auta w centrum Wrocławia i uciekł. Policja już wie, kto był sprawcą

Jarek Ratajczak,
Na zdjęciu policyjny radiowóz i motocykl Oleksandr Poliakovsky
Na zdjęciu policyjny radiowóz i motocykl

Kierowca Toyoty RAV 4 jadąc ulicą Henryka Brodatego zjechał nagle na prawy pas drogi i staranował zaparkowane tam samochody. Po czym zostawił rozbity samochód i uciekł. Inni kierowcy mieli problem, by przejechać ulicą i tworzyły się korki w tym rejonie. Policja już wie, kto był sprawcą

Reklama

W czwartek, 22 września br., około godz. 15 kierowca Toyoty Rav4 jadać ul. Henryka Brodatego nagle zjechał na prawą stronę i staranował stojące tam samochody. Po czym zostawił rozbity samochód, który uniemożliwiał przejazd innym pojazdom i uciekł. Zaraz po tym zdarzeniu tworzyły się korki w okolicy ul. Henryka Brodatego. Obecnie nie ma już problemów z przejazdem.

– Na szczęście nikomu nic się nie stało, bo gdy kierowca toyoty uderzył w zaparkowane pojazdy nikogo w środku nie było. Uszkodzonych zostało pięć zaparkowanych samochodów: ford, alfa romeo, peugeot i fiat. Policja ustaliła już personalia kierowcy toyoty. Trwają jego poszukiwania. Po rozmowie z nim ustalimy co było przyczyną jego zachowania – mówi sierżant sztabowy Rafał Jarząb, Zespół Prasowy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl