wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 22:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Popowicka już na finiszu! Trwają ostatnie prace. Kiedy otwarcie ul. Popowickiej? [ZDJĘCIA]

Dobiega końca remont ul. Popowickiej między ul. Milenijną a Starograniczną. Obecnie trwają ostatnie prace porządkowe. Zobaczcie kiedy ulica będzie w pełni przejezdna.

Reklama

Remont ul. Popowickiej to jedna z większych inwestycji we Wrocławiu. Prace na tej trasie związane są z budową linii tramwajowej przez Popowice.

Na Odcinku między ul. Milenijną i wiaduktem kolejowym przy ul. Starogranicznej dobiegają końca ostatnie prace porządkowe.

Na razie kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami, bo wciąż są tam drogowe ograniczenia związane z przebudową ulicy. Zobaczcie na zdjęciach co się dzieje na Popowickiej.

W sumie na tym odcinku przebudowano chodniki, przejścia dla pieszych, drogi rowerowe i posadzono zieleń. Do końca tygodnia droga powinna być w pełni przejezdna dla kierowców. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl