wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 20°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Ruszył kolejny etap prac remontowych na ul. Pięknej. Zaczynają kłaść asfalt

Michał Kurowicki,
W ciągu następnych kilku tygodni ul. Piękna uzyska nową nawierzchnię. Prace mają potrwać do końca sierpnia. fot. Michał Kurowicki / www.wroclaw.pl
W ciągu następnych kilku tygodni ul. Piękna uzyska nową nawierzchnię. Prace mają potrwać do końca sierpnia.

Od początku sierpnia rozpoczął się kolejny etap prac remontowych na ul. Pięknej na Tarnogaju. Jeszcze w tym tygodniu zacznie się tam układanie asfaltu. Prace na jezdni potrwają do końca sierpnia. Inwestycja jest opóźniona o kilka miesięcy. Sprawdźcie przyczyny oraz informacje, kiedy zakończy się remont ulicy na wrocławskim Tarnogaju.

Reklama

Na ul. Pięknej na Tarnogaju trwa kolejny etap prac remontowych. Na początku sierpnia widać ekipy robotników, które rozpoczęły układanie nowej nawierzchni. Razem z nimi pojawiły się służące do tego specjalne pojazdy. 

Utrudnienia dla kierowców do końca sierpnia

Roboty zaczęły się od układania podbudowy i warstwy wiążacej od strony al. Armii Krajowej i będą przesuwane w kierunku budowanego ronda na skrzyżowaniu z ul. Nyską. 

Wykonawca ma ułożyć ostatnią warstwę masy bitumicznej w obrębie jezdni i nowego ronda do końca sierpnia. Wtedy zakończą się utrudnienia dla kierowców. Natomiast cały remont, także chodników, ma potrwać do końca września
Ewa Mazur, biuro prasowe ZDiUM

Remont Pięknej miał skończyć się pół roku temu

Prace przy ul. Pięknej są opóźnione o około pół roku. Przyczyną przerwy w robotach, która spowodowała opóźnienie, były prace związane z przepięciem sieci średniego napięcia przez firmę Tauron. Dopiero po ich zakończeniu na plac budowy mógł wrócić wykonawca remontu.

Całość prac nadzoruje Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta.   

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl