wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

21°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 22:55

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Komunikacja miejska
  4. Zmiany w komunikacji
  5. Ultrace na Tarczyński Arena - wzmocnienie komunikacji

W najbliższy weekend od 29 do 30 czerwca zorganizowana została impreza o nazwie "Ultrace", podczas której na esplanadzie Tarczyński Arena pojawi się niemal tysiąc tuningowanych samochodów. Zainteresowanych dowozić będzie więcej tramwajów i większe autobusy.

Reklama

Jak informują organizatorzy, "Ultrace to wydarzenie motoryzacyjne, które nie ma swojego odpowiednika nigdzie na świecie. To społeczne wydarzenie, na które wraz z samochodami przyjeżdżają goście z całego świata, od Los Angeles po Tokio".

Aby ułatwić widzom dotarcie na Tarczyński Arena, Wydział Transportu Urzędu Miejskiego Wrocławia w dniach 29 i 30 czerwca 2024 roku zaplanował:

  • zwiększenie częstotliwości kursowania linii tramwajowej 72 - w godzinach od 11:00 do 21:00 tramwaj będzie kursował co 10 minut;
  • zmianę taboru na linii autobusowej 152 na autobusy przegubowe.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl