wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Bilety PKP Intercity w dużej promocji. Ceny od kilku złotych. Warto pospieszyć się, bo akcja na finiszu
Na zdjęciu wagon pociągu PKP Intercity PKP Intercity
Na zdjęciu wagon pociągu PKP Intercity

Bilety PKP Intercity jak za darmo, bo w dużej promocji pt. „Zostań Łowcą Promo”. Bilety PKP Intercity na krajowe połączenia z Wrocławia zaczynają się już od 4 zł. Bilety w ofertach Super Promo i Promo Plus dostępne będą do końca listopada. Im wcześniej zarezerwujecie bilety na pociąg, tym będą one tańsze

Reklama

Dobiega końca wielka akcja PKP Intercity „Milion biletów w super cenach”. W jakich cenach można kupić bilet na pociąg PKP Intercity? Na trasie Wrocław – Kraków lub Zgorzelec za 19 zł, Wrocław – Żmigród, Oława lub Oborniki Śląskie za 4 zł, Wrocław – Opole lub Wałbrzych za 9 zł, Wrocław – Opole za 12 zł lub Wrocław – Kalisz lub Zielona Góra za 31 zł. 

Bilety PKP Intercity w dużej promocji

Aby ułatwić wyszukiwanie najtańszych biletów PKP Intercity udostępnia na swojej stronie internetowej zakładkę „Łowcy Promo” (jest tam także wyszukiwarka połączeń kolejowych) – tam można znaleźć najlepsze oferty, które pozwolą np. na szybki i tani wypad do innego miasta.

Oferta biletowa PKP Intercity została podzielona według pięciu progów promocyjnych: Super Promo, Promo Plus, Promo 45 (bilety tańsze o 45% od ceny bazowej), Promo 30 (tańsze o 30%) i Promo 15 (tańsze o 15%). Co istotne, oferta obejmuje przejazdy także w pierwszej klasie.

– Tanie bilety można kupić na przejazd każdą kategorią pociągów znajdującą się w ofercie przewoźnika – podkreśla Marek Chraniuk, prezes PKP Intercity.

Milion biletów PKP w promocyjnych cenach

PKP Intercity zaznacza, że dostępność poszczególnych biletów promocyjnych jest zależna od popularności danego pociągu, prognozowanej frekwencji, aktualnego stanu sprzedaży, tras przejazdu czy godzin odjazdu.

– Pule biletów w poszczególnych poziomach cenowych są limitowane, więc planując przejazd pociągiem cieszącym się bardzo dużą popularnością warto zaplanować podróż z wyprzedzeniem i kupić bilety możliwie jak najwcześniej. Czasami wystarczy jednak wybrać pociąg o nieco mniej popularnej godzinie, by kupić dużo tańszy bilet – informuje PKP Inter City.

Bilety w ofertach Super Promo i Promo Plus dostępne będą do końca listopada

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl