Trening judo – Judo Tigers MORE

Trening judo – Judo Tigers MORE

Wrocławski klub sportowy Judo Tigers zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na MORE, czyli wspólny trening judo, który odbędzie się już w sobotę 27 kwietnia. Sportowe randori na macie poprowadzi mistrz świata, Rafał Kubacki.

W najbliższą sobotę w Hali Sportowej Politechniki Wrocławskiej przy ul. Chełmońskiego 16 odbędzie się kolejna edycja MORE - Moico Open Randori Encounter. To inicjatywa trenerów wrocławskiego klubu sportowego Judo Tigers. Jej celem jest pokazanie, że judo to sport dla każdego, niezależnie od wieku i umiejętności. Sportowy weekend to propozycja aktywnego spędzania czasu dla całej rodziny i świetny sposób na spożytkowanie dziecięcej energii.

Harmonogram zajęć

Zajęcia podzielone są na trzy części: rozgrzewkę w formie zabaw i rozciągania mięśni, trening techniczny, podczas którego mali sportowcy będą mogli poznać tajniki walk oraz randori, czyli starcia zawodników na macie. Trening dostosowany jest do grup wiekowych i odbywa się pod czujnym okiem profesjonalnych trenerów.

  • 10.30 - 12.30 - zajęcia dla zawodników zaawansowanych (roczniki 2008 i starsi)
  • 12.30 - 13.30 - zajęcia dla zawodników niezaawansowanych (roczniki 2007 i młodsi) oraz przedszkolaków z rodzicami

Pod okiem mistrza

W tym roku mali sportowcy mają okazję uczyć się od najlepszych. Do grona trenerów MORE dołączył bowiem dwukrotny mistrz świata judo, Rafał Kubacki, który dzieli się z zawodnikami swoją wiedzą i doświadczeniami na macie. Na najbardziej aktywnych uczestników zajęć czekają atrakcyjne nagrody w postaci wejściówek do parku trampolin czy na ściankę wspinaczkową.

Zajęcia Judo Tigers MORE obywają się na SWFiS Politechniki Wrocławskiej (budynek P-2/C - sala judo “C”) przy ul. Chełmońskiego 16 we Wrocławiu. Udział w zajęciach to koszt 15 zł. Bilety można nabyć przed wejściem na salę treningową w dniu wydarzenia.

Kolejne treningi z cyklu MORE odbędą się 11.05 oraz 1.06. Patronem wydarzenia jest Moico, wrocławski dostawca szybkiego Internetu i mediów domowych.

Komentarze