wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

25°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 12:50

wroclaw.pl strona główna

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Podczas wakacji wiele wrocławskich organizacji przygotowuje liczne wydarzenia dla dzieci i młodzieży. Dzięki nim najmłodsi, którzy nie wyjeżdżają latem z miasta, będą mogli skorzystać z bogatej oferty zajęć we Wrocławiu, a także spędzić czas ze swoimi rówieśnikami. 

Wakacje 2024 we Wrocławiu 

Wrocławskie szkoły, domy kultury oraz instytucje sportowe i kulturalne od czerwca do sierpnia zapraszają na półkolonie, wycieczki i zajęcia w stolicy Dolnego Śląska. Bez względu na zainteresowania, każde dziecko może znaleźć coś dla siebie i wykorzystać ten czas na odkrywanie swoich pasji i umiejętności. Sprawdź, jakie wydarzenia odbywają się latem we Wrocławiu!

Spotkania i warsztaty dla dzieci i młodzieży

Dla małych odkrywców i pasjonatów nauki organizowane są głównie warsztaty edukacyjne w muzeach i instytucjach kultury we Wrocławiu. Można również wziąć udział w zajęciach językowych czy plastycznych. Nie zabraknie także spotkań i zabaw dla dzieci, które będą miały okazję rozwijać swoje umiejętności, zdobywać wiedzę i rozwijać kreatywność pod okiem doświadczonych animatorów.

Dla tych, którzy preferują aktywność fizyczną, dostępne są także zajęcia sportowe. Wrocław ma wiele nowoczesnych obiektów, gdzie najmłodsi mogą trenować różne dyscypliny. Podczas wakacji 2024, dzieci będą miały szansę spróbować swoich sił w piłce nożnej, koszykówce, tenisie, pływaniu czy judo. 

Letnie półkolonie i wycieczki po Wrocławiu 

Osoby, które chciałyby aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu i zdobyć nowe umiejętności, mogą wziąć udział w letnich półkoloniach we Wrocławiu. Program oraz harmonogram takich wydarzeń na wakacje przygotowało wiele miejskich instytucji. Najmłodsi mają do wyboru różnorodne aktywności, w ramach których mogą integrować się z rówieśnikami i tworzyć nowe przyjaźnie.

Wakacje 2024 to także doskonała okazja do zwiedzania miasta. Dzieci mogą uczestniczyć w specjalnych wycieczkach tematycznych, które pozwalają na poznanie historii, legend i tajemnic Wrocławia. Spacerując po urokliwych uliczkach, będą odkrywać zabytki, słuchać ciekawostek i zadawać pytania przewodnikowi.

Zobacz poniżej, wykaz wszystkich letnich wydarzeń dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu!

 

Program festiwalu

Znalezione wydarzenia

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania

Podpowiedzi:

  • Sprawdź inną kategorię.
  • Spróbuj użyć innych filtrów.