World Class Cocktail Festival Wrocław

World Class Cocktail Festival Wrocław

Zastanawiasz się, gdzie wyskoczyć ze znajomymi na koktajl we Wrocławiu? Jeśli nie masz pomysłu, które miejsca warto odwiedzić, koniecznie weź udział w trzeciej edycji World Class Cocktail Festival. To doskonała okazja, by spróbować światowych koktajli przygotowanych przez mistrzów sztuki barmańskiej. Festiwal potrwa do 4 października.

Przy okazji trzeciej edycji World Class Cocktail Festival precyzyjnie wybrane bary z największych miast Polski zaproponują swoim Gościom ponad 300 koktajli przygotowanych przez mistrzów sztuki barmańskiej.

Żeby zamówić dwa koktajle w festiwalowej cenie 33 zł, trzeba zarezerwować stolik w jednym z lokali.
Uwaga –podczas festiwalu stoliki na następny dzień można rezerwować tylko do godziny 20.00.!

We Wrocławiu w festiwalu bierze udział 7 koktajlbarów. 

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Miejsce nazywane „domem muzyki”, w którym jej miłośnicy czują się jak u siebie. 

Cocktail Bar by Incognito

Festiwalu najlepszych koktajlbarów nie byłoby również bez Cocktail Bar by Incognito na Placu Solnym. To unikalne miejsce na mapie Wrocławia, będące ukrytym lokalem speakeasy. 

Rusty Rat

To z kolei kameralny cocktail bar znajdujący się poza wrocławskim rynkiem, na uwielbianej przez mieszkańców Wrocławia ulicy Bogusławskiego. 

Black Beard

To wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, łączące w sobie specjalistyczny sklep alkoholowy, koktajlbar oraz barbera zlokalizowany przy ulicy Tęczowej 57. 

Małpie Sztuczki

To miejsce z pozytywną energią, rozmaitymi koktajlami i zróżnicowaną półką alkoholową

Salvador – la hacieda de uciecha

To kreatywni barmani, najlepsze trunki i mnóstwo dobrej energii. Salvador powstał w budynku Starej Giełdy - w jej historycznym skarbcu. 

Lokalizacja

Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

 Wrocław

Komentarze