Puchar Wrocławia na torze pumptrack

Puchar Wrocławia na torze pumptrack

28 kwietnia Fundacja Kult, inicjator budowy Wrocławskiego Toru Pumptrack, zaprasza na otwarcie sezonu na wrocławskim Torze Pumptrack, a przy okazji pierwszą w tym sezonie imprezę z cyklu Puchar Wrocławia na Torze Pumptrack.

Zawody przeprowadzone są dla wszystkich rodzajów rowerów. Uczestnicy zostaną podzieleni na kategorie wiekowe, a następnie losowani w pary będą się ze sobą ścigać. Najlepsze „trójki” każdej kategorii zostaną nagrodzone. 

Program i zapisy

W programie oprócz zawodów przewidziane są liczne atrakcje m.in.: konkursy z nagrodami, pokazy jazdy na torze, oprawa muzyczna i konferansjerska oraz darmowy serwis rowerowy. 

Oprócz zawodów na dużym torze, odbędą się również zawody dla dzieci na małym torze. Zapisywać na zawody można się poprzez specjalny formularz lub w dniu wydarzenia w biurze zawodów.

Tor pumptrack to innowacyjna infrastruktura rowerowa, pozwalająca na szkolenie swojej techniki jazdy, naukę dynamiki i przede wszystkim świetną zabawę. Tor dostępny i bezpieczny jest dla każdego, ponieważ jego trudność uzależniona jest od prędkości, z jaką się po nim poruszamy.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Wzgórze Andersa

Kamienna, 50-549 Wrocław

Komentarze