Choinkowy las na Stadionie Wrocław

Choinkowy las na Stadionie Wrocław

Po raz pierwszy w stolicy Dolnego Śląska na Stadionie Wrocław powstał choinkowy las - największe stoisko z choinkami w mieście o powierzchni 1200 mkw. Dziesięć złotych od każdej sprzedanej choinki zostanie przekazane na rzecz dzieci chorych na raka z Kliniki „Przylądek Nadziei”.

Wybór choinki jeszcze nigdy nie był tak prosty i przyjemny. Każda z kilkuset choinek jest rozpakowana z siatki i umieszczona w stojaku. Odwiedzający mogą obejść oraz ocenić każdą choinkę ze wszystkich stron, co ułatwi decyzję o zakupie wymarzonego drzewka. Sposób prezentacji, różnorodność drzew i niepowtarzalny zapach spowodują, że poczujesz się jak podczas leśnego spaceru.

W choinkowym lesie znajdziemy: jodłę kaukaską, świerka srebrnego oraz świerka pospolitego. Wszystkie rodzaje choinek będą zarówno cięte, jak i doniczkowe o wysokości od 40 cm do 5 metrów. Hitem będą jodły kaukaskie w rozmiarach od 1,75 - 2,25 m (w cenie 45 zł) do 3,5 - 5 m (w cenie 395 zł).

W choinkowym lesie odwiedzający znajdą również rozwiązanie odwiecznego problemu związanego z montażem choinki. Dzięki systemowi "easy fix" montaż do stojaka potrwa 5 sekund, a drzewko będzie stało prosto.

Stoisko będzie czynne od 5 grudnia, codziennie w godzinach 8.00 - 20.00. Organizatorem stoiska jest firma Green Partners.

Choinkowy las - cennik PDF

 

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Stadion Wrocław

aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

Komentarze