„Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts”

Ed Sheeran na specjalne życzenie fanów ponownie na Wielkim Ekranie Multikna. Najpopularniejszy brytyjski wokalista młodego pokolenia, laureat dwóch BRIT Awards, nagrody Ivor Novello oraz twórca takich przebojów jak I see fire, Sing, czy Don’t 3 listopada ponownie we wrocławskich Multikinach.


W lipcu 2015 roku Ed Sheeran zyskał miano pierwszego artysty w dziejach, który wystąpił solowo na kultowym stadionie Wembley. Trzy noce, 240 000 oddanych fanów i on – samotny – na scenie. Niezapomniany widok!

Ed zachwycił publiczność wykonując wszystkie swoje przeboje z pierwszych miejsc list przebojów, takie jak THE A TEAM, DON’T, SING oraz światowy hit THINKING OUT LOUD z ostatniego wydawnictwa artysty – „X”. Dodatkowo na scenie, ku zaskoczeniu publiczności, wsparł go sam legendarny Sir Elton John.

Na ten wyjątkowy koncert składa się materiał z trzech świetnych występów Eda. Oprócz zapierającego dech w piersiach występu Jumpers for Goalposts przedstawia także życie Eda za kulisami. To szczery i intymny portret artysty – oraz jego najbliższych – i tego, jak daleko Ed zaszedł w tak krótkim czasie.

„Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts” będzie można zobaczyć 3 listopada o godz. 19.30 w obu wrocławskich Multikinach: Arkady Wrocławskie i Pasaż Grunwaldzki.

Ceny biletów: 22 zł – bilet normalny

 

Zgłoś uwagę