wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-2°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 22:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Zamyka się restauracja Queens Street Bar na Krzykach. Przed rokiem przeszła „Kuchenne rewolucje” z Magdą Gessler
Na zdjęciu wnętrze Queens Street Bar we Wrocławiu www.wroclaw.pl / Oleksandr Poliakovsky
Na zdjęciu wnętrze Queens Street Bar we Wrocławiu

Queens Street Bar, znana amerykańska restauracja na Krzykach kończy działalność. Lokal przy ul. Drukarskiej istniał 10 lat. Przed rokiem przeszedł metamorfozę pod okiem Magdy Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”. Queens Street Bar po raz ostatni zaprasza do siebie gości w środę, 25 stycznia.

Reklama

Queens Street Bar, restauracja przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu, kończy działalność - poinformowała jej właścicielka na profilu facebookowym restauracji.

- Niestety, moja cudowna przygoda związana z tym miejscem dobiega końca. Ze względów osobistych, jak i zdrowotnych, nie mogę już prowadzić tego biznesu – napisała właścicielka Queens Street Bar na Facebooku. - Zostawiam miejsce kultowe na gastronomicznej mapie Wrocławia. Ten lokal potrzebuje nowych pomysłów i nowej energii. Chciałabym bardzo podziękować za te wspólne 10 lat. Dziękuję, za wszystkie opinie, ciepłe słowa.

Queens Street Bar - amerykańska karta dań i mecze

Restauracja Queens Street Bar w pawilonie przy ul. Drukarskiej funkcjonowała przez dziesięć lat. Wcześniej w tym miejscu istniał Pan Smak oraz pizzernia. W menu restauracji były dania kojarzone z amerykańską kulturą kulinarną, m.in. burgery, pizza, oryginalne zupy i sałatki. Lokal przyciągał także miłośników sportu na transmisje meczów.

Wizyta Magdy Gessler w restauracji Qeens Street Bar i „Kuchenne rewolucje”

W ubiegłym roku gościła tam Magda Gessler, a restauracja przeszła udaną metamorfozę w „Kuchennych rewolucjach” TVN-u. Zapowiedź programu poniżej.

Queens Street Bar po raz ostatni zaprasza klientów jeszcze w środę, 25 stycznia.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl