wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-2°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 22:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Pani Magdo, szuka pani pan Bartosz
Na zdjęciu ogłoszenie, powieszone przez pana Bartosza na przystanku przy ulicy Olszewskiego Beata Turska - www.wroclaw.pl
Na zdjęciu ogłoszenie, powieszone przez pana Bartosza na przystanku przy ulicy Olszewskiego

Bartosz B. z Wrocławia szuka pani Magdy, która wpuściła go do kolejki w aptece przy ul. Olszewskiego. „Miałem na sobie czarny płaszcz i bordowe spodnie” – napisał w jednym z ogłoszeń, które rozkleił na Wielkiej Wyspie. Choć minął już tydzień, na razie się nie odezwała.

Reklama

Pan Bartosz spotkał panią Magdę w aptece przy ul. Olszewskiego na Wielkiej Wyspie.

Była kolejka, więc rozmawialiśmy. Oboje jesteśmy rodzicami, tematów nie brakowało. To była bardzo mila i ciekawa rozmowa, zmieniła mój szary poniedziałek, dlatego chciałbym ją kontynuować - powiedział nam pan Bartosz. - Przyszedłem nazajutrz do tej apteki, ale panie, które tam pracują, nie były w stanie mi pomóc. Dlatego postanowiłem po staroświecku napisać ogłoszenie.
Bartosz B., autor ogłoszenia

I napisał, w dodatku nie jedno, a dziesięć. Rozkleił je w różnych punktach na Wielkiej Wyspie, z nadzieją, że pani Magda się odezwie. Ogłoszenie trafiło na lokalne (i nie tylko) grupy na Facebooku.

„Pani Magdo! Niechże Pani się odezwie do p. Bartosza”, „Trzymam kciuki!”, „Ojaaaa!!!! Brawa dla Bartka”  – kibicują twórcy ogłoszenia internauci.

– Na razie dzwonią głównie znajomi i mówią, że stałem się sławny – śmieje się pan Bartosz. – Zadzwoniła też pewna pani Magda, jednak nie ta, którą spotkałem.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl