wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 16:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Julia Wieniawa i Mery Spolsky wystąpią we Wrocławiu. Gdzie i kiedy? (SZCZEGÓŁY)
Na zdjęciu: Julia Wieniawa i Mery Spolsky fot. www.facebook.com/juliawieniawieniawa; meryspolsky
Na zdjęciu: Julia Wieniawa i Mery Spolsky

Ale niespodzianka! Dwie utalentowane wokalistki – Julia Wieniawa i Mery Spolsky zaśpiewają na wspólnym koncercie z okazji Dnia Kobiet – 8 marca w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu. Pierwsza pula biletów jest już w sprzedaży. Ile kosztują i gdzie można je kupić? Zobaczcie szczegóły.

Reklama

Julia Wieniawa i Mery Spolsky – wspólny koncert we Wrocławiu

WrocLove Fest zaprasza na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet. W środę, 8 marca, o godz. 19:00 w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu (ul. Góralska 5) wystąpią – Julia Wieniawa i Mery Spolsky.

Julia Wieniawa to artystka, aktorka i wokalistka. Popularność przyniosły jej role w lubianych, polskich serialach (np. „Rodzinka.pl”). Z powodzeniem rozwija obecnie również karierę muzyczną. W czerwcu 2022 roku ukazał się jej długo wyczekiwany debiutancki album zatytułowany „Omamy”, w którym znajdują się utwory, takie jak „Rozkosz”, „Nie mam dla Ciebie miłości” czy „Milczysz”.

Mery Spolsky pisze teksty, zamienia je w piosenki i prowokuje… głównie do myślenia. Jej muzyczna twórczość wyróżnia się szczerością, która jest ubrana w mocne elektro-techno brzmienia. Z pewnością znacie utwory – „Bigotka”, „FAKA” czy „Technosmutek”. Artystka nie wyobraża sobie koncertu bez osobistego spotkania z fanami, ponieważ uwielbia z nimi rozmawiać. O przyjeździe do Wrocławia poinformowała na swoim Facebooku. Zobaczcie!

Gdzie kupić bilety na koncert?

Pierwsza pula biletów (w cenie 120 zł) jest już w sprzedaży. Dostępne są na serwisach:

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl