wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

6 kwietnia Wrocławska Akademia Samorządowa. Dziś o samotności

Redakcja www.wroclaw.pl,
6 kwietna wykład w ramach Wrocławska Akademia Samorządowej w ramach Wrocławskiego Roku Dobrych Relacji - Przeciw samotności. materiały prasowe organizatorów
6 kwietna wykład w ramach Wrocławska Akademia Samorządowej w ramach Wrocławskiego Roku Dobrych Relacji - Przeciw samotności.

Wrocławska Akademia Samorządowa to cykl spotkań i prelekcji dla radnych – miejskich i osiedlowych – dotyczących zasad zarządzania miastem, finansów, socjologii, kultury i architektury. 6 kwietna kolejny wykład, tym razem w ramach Wrocławskiego Roku Dobrych Relacji - Przeciw samotności. Początek o godz. 15.00. Oglądaj transmisję online

Reklama

Swoje wykłady z cyklu Wrocławska Akademia Samorządowa zaprezentują

Wrocławska Akademia Samorządowa

to wspólne przedsięwzięcie Biura Rady Miejskiej oraz Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi, które umożliwia radnym miejskim, a także radnym osiedlowym Wrocławia, skorzystanie z wykładówi prelekcji o tematyce związanej z funkcjonowaniem samorządu oraz wymianę doświadczeń z wybitnymi postaciami świata nauki.  

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl