wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

5°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 16:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Wrocław.pl na dzień dobry – posłuchaj, czym dziś żyje Wrocław [23.01.2023]
„Wrocław.pl na dzień dobry”. www.wroclaw.pl
„Wrocław.pl na dzień dobry”.

W najnowszym odcinku „Wrocław.pl na dzień dobry” świeża dawka newsów z miasta (player znajduje się na samym dole pod tekstem). Koncert na 70-lecie Zespołu Pieśni i Tańca „Wrocław”. Kampania promocyjna rodzicielstwo zastępcze „Jesteś, więc jestem”. Supernowoczesne biurowce we Wrocławiu w 2023 roku.

Reklama

Przywitaj dzień z „Wroclaw.pl na dzień dobry”. Dzisiejszy odcinek znajdziesz na końcu tego artykułu oraz na platformie Spotify. A o czym dziś mówimy?

Koncert na 70-lecie Zespołu Pieśni i Tańca „Wrocław”

Żywiołowe oberki, melancholijne kujawiaki i dostojne polonezy, a wszystko to w wykonaniu trzech pokoleń tancerzy, śpiewaków i muzyków! Reprezentacyjny Dolnośląski Zespół Pieśni i Tańca „Wrocław” będzie w tym roku obchodził 70. urodziny. I zamierza to zrobić z przytupem – na wielkim koncercie z trzytysięczną widownią!

Kampania promocyjna rodzicielstwo zastępcze „Jesteś, więc jestem”

We wrocławskich domach dziecka przebywa 400 dzieci, w tym około stu poniżej 10. roku życia. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej chce znaleźć im dom, bo najlepsze, co może spotkać dziecko, to kochająca rodzina. Do kampanii promującej rodzicielstwo zastępcze „Jesteś, więc jestem” dołączył też Wrocławski Park Wodny.

Nowe biurowce we Wrocławiu w 2023 roku

Biurowiec Centrum Południe będzie drugą wrocławską lokalizacją spółki Business Link. Operator biur flex należący do Grupy Skanska zaoferuje przyszłym najemcom ponad 1700 mkw. przestrzeni elastycznej. Otwarcie zaplanowano na maj 2023 r. Zobaczcie nowe biurowce we Wrocławiu w 2023 r.  - będą supernowoczesne budynki i rekordowe transakcje.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl