3. Wrocław.pl na dzień dobry – posłuchaj, czym dziś żyje Wrocław [16.06.2023]
Wroclaw.pl na dzień dobry. www.wroclaw.pl
Wroclaw.pl na dzień dobry.

Przywitaj dzień z „Wroclaw.pl na dzień dobry”. Dzisiejszy odcinek znajdziesz na końcu tego artykułu oraz na platformie Spotify. A o czym dziś mówimy?

Rusza Pociąg do Kultury - zobaczcie rozkład jazdy i ceny biletów

Dziś rusza Pociąg do Kultury. Dowiezie nas do Berlina i z powrotem, na pokładzie atrakcje. Pociąg do Kultury wraca na tory na trasie Berlin-Wrocław, Wrocław-Berlin od 16 czerwca 2023. To nie będzie zwykły środek transportu, ale przygoda – ekscytujące spotkania, rozmowy, koncerty. Po stronie niemieckiej operatorem jest Deutsche Bahn, po polskiej są nim Koleje Dolnośląskie. Zobaczcie na www.wroclaw.pl, ile kosztuje przejazd, jaki jest rozkład jazdy i jakie atrakcje czekają nas w Pociągu do Kultury.

Wrocław „Wenecją Północy” - zobaczcie zdjęcia z lotu ptaka

Wrocław słynie z mostów. Mówi się, że mamy ich w stolicy Dolnego Śląska sto, ale tak naprawdę jest ich więcej. Nie bez powodu nasze miasto nazywane jest „Wenecją Północy”. Zobaczcie, jak wyglądają najpiękniejsze mosty Wrocławia z lotu ptaka. Autorem zdjęć jest nasz redakcyjny kolega - Janusz Krzeszowski. Zobaczcie na www.wroclaw niesamowite fotografie. Zapierają dech w piersiach!

Co będzie się działo w weekend? Sprawdźcie!

Piątek, piąteczek a więc myślimy już o weekendzie i przypominamy, że będzie się działo! Dzisiaj startuje Gastro Miasto, czyli najsmaczniejsza wrocławska impreza w tym roku. W sobotę otwiera się nowa miejscówka z przepięknym widokiem na Ostrów Tumski, w której pobawimy się do białego rana. Tuż obok niej, w jednym z barów na rzece zaplanowane jest też silent disco. Zobaczcie TOP 7 wydarzeń na najbliższy weekend we Wrocławiu.