3. Wrocław.pl na dzień dobry – posłuchaj, czym dziś żyje Wrocław [15.06.2023]
Wroclaw.pl na dzień dobry. www.wroclaw.pl
Wroclaw.pl na dzień dobry.

Przywitaj dzień z „Wroclaw.pl na dzień dobry”. Dzisiejszy odcinek znajdziesz na końcu tego artykułu oraz na platformie Spotify. A o czym dziś mówimy?

Wrocławscy partyworkerzy - kim są, jak działają i o czym można z nimi porozmawiać?

Spotkasz ich we wrocławskich klubach i podczas dużych imprez. Stoją w przejściu lub przy szatni – wszędzie tam, gdzie przechodzi wiele osób. Od ciebie zależy, czy nawiążesz z nimi kontakt, czy porozmawiasz z nimi albo weźmiesz ulotkę lub gadżet. Przeczytaj, jak działają wrocławscy partyworkerzy i o czym możesz z nimi porozmawiać.

Gastro Miasto we Wrocławiu już w ten weekend

Pierwsza odsłona najsmaczniejszej wrocławskiej imprezy rusza już niebawem! Gastro Miasto we Wrocławiu to okazja do poznania nieoczywistych smaków i spotkań z szefami lokalnych kuchni. W tym roku organizatorzy zapraszają na Bulwar Dunikowskiego! Zobaczcie program atrakcji Gastro Miasto w weekend 16-18 czerwca.

Święto Podwórka na dziedzińcu między ulicą Ruską a Świętego Antoniego

Od 16 do 18 czerwca warto zajrzeć na dziedziniec między ulicami Ruską i świętego Antoniego – działające tu organizacje, galerie, kluby, teatry, NGO-sy i artyści już po raz trzeci zapraszają na huczne Święto Podwórka. Wśród zaplanowanych wydarzeń znajdzie się drag queen show, koncerty, wystawy, oprowadzania po podwórkowych zakamarkach, pchli targ, nie zabraknie też slamów poetyckich. Co znajdziemy w programie trzydniowych celebracji? Zobaczcie!