3. Wiadomości z regionu
  4. Wycieczki pociągiem z Wrocławia: Wiedeń, Budapeszt, Bratysława i kilka miejsc na Dolnym Śląsku

Czy piękna i niewierna Agnes rzeczywiście błąka się po wieży zamku w Międzylesiu? Dlaczego Marianna Orańska musiała wymykać się ze swojego pałacu? Gdzie jest najstarsza romańska figura drewniana? Podróże kształcą, dlatego wsiadamy w pociąg na stacji Wrocław Główny i jedziemy w kilka miejsc na Dolnym Śląsku i do trzech stolic europejskich. Miłej podróży!

Na początek nocny pociąg do Wiednia, a później do Budapesztu przez Bratysławę. Nie jest tak, że cudze chwalimy, a swojego nie znamy. Po wyjazdach za granicę wracamy na polską, dolnośląską ziemię.

W galerii jest 10 propozycji wycieczek pociągiem z Wrocławia.

A tutaj mamy jednodniowe wypady z Wrocławia samochodem – do 60 kilometrów od miasta.