Jakość powietrza: dobra

4. Weekend na osiedlach 24-25 września we Wrocławiu. Pikniki, festyny, wydarzenia plenerowe

Maciej Wołodko,

Zielony festyn we Wrocławiu, zdjęcie ilustracyjne. Na zdjęciu widać kobietę na leżaku w plenerze osiedla fot. Tomasz Hołod- www.wroclaw.pl

Spacery, festyny, warsztaty dla młodszych i starszych, silent disco czy bieg osiedlowy. To wszystko czeka nas na wrocławskich osiedlach w weekend 24-25 września. Sprawdź, gdzie na osiedlu będzie się działo coś ciekawego. Wszystkie wymienione wydarzenia są bezpłatne. Na niektóre z nich obowiązują zapisy.

Festyny i wydarzenia osiedlowe w weekend 24-25 września

Pikniki osiedlowe odbędą się w ten weekend na Przedmieściu Oławskim, Tarnogaju, Biskupinie, Nowym Dworze i na Psim Polu.

Sprawdź miejsca i terminy osiedlowych wydarzeń przewijając obrazki w galerii zdjęć.

Sobota z Zielonym Wrocławiem w parku Zachodnim

Sporo atrakcji czeka na nas także w parku Zachodnim (osiedle Pilczyce-Kozanów-Popowice Płn.). 24 września odbędzie się tam festyn „Sobota z Zielonym Wrocławiem”. W programie zabawy, warsztaty i konkursy, ale i okazja do zamienienia elektroodpadów na skrzydłokwiaty.

Kinomural na Przedmieściu Odrzańskim

W sobotni wieczór Wrocław ponownie zamieni się natomiast w miasto ruchomych murali. Podczas czwartej edycji Kinomuralu, ponad 70 artystów i artystek z całego świata zaprezentuje swoje animacje na kamienicach historycznego Przedmieścia Odrzańskiego.