wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-2°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 09:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Dni Trójkąta na Przedmieściu Oławskim 23-25 września [PROGRAM, DARMOWE ATRAKCJE]
Dni Trójkąta. Na niedzielę 25 września na Niskich Łąkach zaplanowano Psi Piknik. Na zdjęciu Dzień Trójkąta w 2020 roku. fot. Marek Księżarek - www.wroclaw.pl
Dni Trójkąta. Na niedzielę 25 września na Niskich Łąkach zaplanowano Psi Piknik. Na zdjęciu Dzień Trójkąta w 2020 roku.

Plenerowe kino, bezpłatne wypożyczanie kajaków czy psi piknik, na który można przyjść z czworonogiem. To tylko niektóre z atrakcji zbliżających się Dni Trójkąta. W tym roku święto Przedmieścia Oławskiego będzie trwało nie jeden, a trzy dni. W programie wiele ciekawych wydarzeń.

Dni Trójkąta rozpoczęło piątkowe kino plenerowe na Placu Trójkątnym. To nieduży plac u zbiegu ulic Komuny Paryskiej i Kościuszki. Start o godzinie 20.00.

W sobotę na uczestników czeka cykl warsztatów, a także 4 tematyczne spacery. Finałem tego dnia będzie „Potańcówka na Oławskim!” w Centrum na Przedmieściu od 20.00 do 22.00. Zabawę będzie można kontynuować nie zakłócając ciszy nocnej, na Silent Disco w Odrze Centrum od 22.00 do 02.00 w nocy.

Galeria zdjęć - Dzień Trójkąta w 2020 roku

– W niedzielę zapraszamy na Festyn Osiedlowy na Helikopterze (za starym szpitalem Betania) od 14.00 do 21.00 oraz Psi Piknik w Parku na Niskich Łąkach od 13.00 do 17.00 – mówi Michał Jagodziński z ART. JTM, jeden z organizatorów Dni Trójkąta.

Dni Trójkąta 2022 – program [kliknij poniżej by przejść]

Dni Trójkąta 2022 – organizatorzy

Organizatorami szóstej edycji Dni Trójkąta są Koalicja Oławska oraz partnerzy. Wszystkie działania w ramach tegorocznych Dni Trójkąta są otwarte. Współfinansowane są ze środków Gminy Wrocław (Mikrogranty NGO, Rada Osiedla Przedmieście Oławskie), a także ze środków własnych organizacji.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl