wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
 1. wroclaw.pl
 2. Dla mieszkańca
 3. Aktualności
 4. Aż czterokrotnie powitamy rok 2024 na Tarczyński Arenie

Ależ to będzie huczne powitanie Nowego Roku i pożegnanie starego - 2023. Na wrocławskim stadionie zaplanowano trzy imprezy w noc sylwestrową oraz jedną trzy dni wcześniej. W programie zabawa dla dzieci, huczny bal dla pełnoletnich, sylwester w Browarze Stu Mostów – Sports Barze oraz przedsylwestrowy bal dla seniorów. Sprawdź, gdzie są jeszcze wolne miejsca.

Reklama

Sylwester na Tarczyński Arenie. Aż 4 imprezy

W ostatnim tygodniu tego roku na Tarczyński Arenie zaplanowano aż cztery imprezy:

 • Przedsylwestrowy Bal Seniora,
 • Sylwester na Stadionie,
 • Sylwester w Sports Barze
 • oraz Sylwester dla dzieci w stylu disco.

Przedsylwestrowy Bal Seniora 

Pierwszą z imprez będzie Przedsylwestrowy Bal Seniora, który rozpocznie się o godzinie 16:00 w czwartek, 28 grudnia.

- Już po raz kolejny przygotowujemy takie wydarzenie dla mieszkańców w wieku senioralnym i za każdym razem goście wspaniale się bawią. Teraz zabawa będzie jednak wyjątkowa, bo właśnie przedsylwestrowa. Co prawda kilka dni przed samym momentem zmiany roku kalendarzowego, ale jestem pewna, że i tak będzie czuć tę specjalną, sylwestrową atmosferę!
Anna Czekalska, organizatorka imprezy

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale niestety zapisy już się zakończyły (e-mail: seniorwrocek[at]wp.pl)

Największy sylwester we Wrocławiu - w Klubie Biznesowym na stadionie

Główną imprezę sylwestrową zaplanowano w Klubie Biznesowym stadionu. Początek zabawy o godzinie 20:00, finisz o 4:00 nad ranem. Uczestnicy będą mieli zapewnione m.in.:

 • miejsce przy stole bankietowym,
 • oprawę muzyczną,
 • posiłki wyszczególnione w menu,
 • napoje,
 • fotobudkę,
 • konkursy z nagrodami.

- W tym roku to największy Sylwester we Wrocławiu. Po raz kolejny zajmujemy się przygotowaniem imprezy hucznie witającej nowy rok na stadionie i wiemy, że to doskonała przestrzeń na taki bal. O muzykę ponownie zadba niezastąpiony DJ Gambit: zapewni zarówno ponadczasowe przeboje, jak i dużo energetycznych utworów do tańca. Mamy także wykwalifikowanych, profesjonalnych barmanów, którzy zaserwują wyszukane, ciekawe drinki. Wystarczy przyjść, zrelaksować się i świetnie się bawić żegnając stary i witając nadchodzący rok. Spodziewamy się nawet około tysiąca gości!
Jacek Konopczak, organizator Sylwestra na Stadionie

Są jeszcze wolne miejsca - informuje organizator imprezy.

Więcej szczegółów, w tym ceny biletów, na stronie www.sylwesternastadionie.wroc.pl

Sylwester w Browarze Stu Mostów - Sports Barze

Jeśli szukacie imprezy sylwestrowej w bardziej kameralnym klimacie, eleganckiej, ale w luźnej atmosferze, to możecie się wybrać do Browaru Stu Mostów - Sports Baru na stadionie. Zabawa potrwa od godziny 20:00 do około 3:00 i będzie odbywała się w rytmach hitów muzycznych lat  dziewięćdziesiątych.

- Dla każdego mamy oczywiście miejsce siedzące, gorące potrawy dostępne przez cały wieczór oraz kilkanaście różnych dań serwowanych w formie bufetu szwedzkiego. Szykujemy imprezę w kameralnym, przyjaznym klimacie, z dość luźną atmosferą i bardzo życzliwą atmosferą. Ma być jednocześnie elegancko, ale i swobodnie - by każdy poczuł się u nas jak u siebie.
Dawid Bloch, organizator sylwestra w Browarze Stu Mostów - Sports Barze

Są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły dotyczące zabawy sylwestrowej, w tym ceny i informacje o rezerwacjach, znajdują się na stronie internetowej: www.sportsbarwroclaw.pl/sylwester.html

Sylwester dla Dzieci na wrocławskim stadionie

W sylwestrowy wieczór (31 grudnia) o 19:00 na Tarczyński Arenie rozpocznie się zabawa dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. To będzie impreza w stylu disco. W programie między innymi warsztaty i gry, przebierane disco party, sylwestrowy teleturniej i poczęstunek.

- Dla dzieciaków taka impreza i nocowanie poza domem to zawsze wielka przygoda. Poza tym, że mali uczestnicy i uczestniczki dobrze się bawią, to jest to dla nich także lekcja samodzielności. Oczywiście przez cały czas będą pod opieką wykwalifikowanej kadry! Dzieci będzie można odebrać z przestrzeni Tarczyński Areny Wrocław w noworoczny poniedziałek o godzinie 12:00.
Karolina Rusnarczyk, organizatorka Sylwestra dla Dzieci

Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy odbywają się drogą e-mailową pod adresem: happy.caro.kids[at]gmail.com

Lodowisko na stadionie i Muzeum Śląska Wrocław w sylwestra i Nowy Rok

Każdego dnia w okresie sylwestrowym na parkingu wielopoziomowym przy stadionie będzie funkcjonowało zadaszone Lodowisko Tarczyński Arena. W Sylwestra czynne od 9:00 do 18:00, zaś 1 stycznia od 9:00 do 22:00.

Muzeum Śląska Wrocław będzie nieczynne jedynie 31.12 oraz w Nowy Rok. W pozostałe dni: od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00, w soboty i niedziele od 11:00 do 19:00.

Od początku bieżącego sezonu lodowiska na tafli pojawiło się już ponad 8000 osób, zaś jedynie w grudniu Muzeum Śląska Wrocław zwiedziło niemal 1800 osób! Przypominamy, że do 6 stycznia w kasie biletowej muzeum można nabyć świąteczne vouchery prezentowe.
Marcin Janiszewski, rzecznik prasowy Tarczyński Areny

Szczegóły promocji dostępne są na stronie: http://tinyurl.com/VoucheryMuzeum

Źródło: materiały prasowe

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl