wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 14:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Nagrody rozdane! Podsumowanie sportowego roku klubu Juvenia Wrocław [ZDJĘCIA]

Międzyszkolny Klub Sportowy Juvenia Wrocław to klub z ponad 75-letnią tradycją. W czwartek (1 lutego) odbyło się uroczyste podsumowanie roku sportowego 2023, na którym nie zabrakło prezydenta miasta – Jacka Sutryka. Podczas spotkania wręczone zostały nagrody i wyróżnienia. Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Podsumowanie roku sportowego klubu Juvenia Wrocław

Podczas uroczystości podsumowania roku sportowego 2023 klubu Juvenia, która odbyła się w Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, zostali wyróżnieni utalentowani i utytułowani reprezentanci oraz trenerzy. 

Wierzymy, że są wśród nich przyszli olimpijczycy, którzy pójdą w ślady choćby Dominiki Sztandery. W końcu będziemy za nią trzymać mocno kciuki już za kilka miesięcy, kiedy stanie na starcie Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.
Międzyszkolny Klub Sportowy Juvenia Wrocław

Celem spotkania było również propagowanie aktywności fizycznej, zaangażowania społecznego młodzieży i dorosłych wrocławskich sportowców.

Juvenia do jeden z najstarszych wrocławskich klubów sportowych. Dzisiaj trzysekcyjny - pływanie, judo i sumo. Gratuluję całemu teamowi. Zawsze byli w klasyfikacji, jeśli chodzi o sport dzieci i młodzieży - wygrywają albo zajmują jedne z najwyższych pozycji i niech tak będzie dalej. Są chlubą naszego miasta i dobrym adresem na sportowej mapie miasta.
Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl