wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

17°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 03:45

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Wrocławskie osiedla
  4. Świętuj początek lata na Oporowie. Oporowska Noc Kupały – to już w sobotę!

Warsztaty plecenia wianków, strzelanie z łuku, zawody wędkarskie, koncerty na żywo, dmuchańce i mnóstwo innych atrakcji - w sobotę 22 czerwca w godz. 12.00–18.00 na terenie kąpieliska przy ul. Harcerskiej odbędzie się 31. Piknik Oporowski pod hasłem Oporowska Noc Kupały – słowiańskie harce na Harcerskiej.

Reklama

Na oporowskim kąpielisku będzie się dużo działo. Wystąpi Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca „Wrocław” oraz grupa wokalna Duszki, oprawę muzyczną zapewni DJ Piotr.

Mnóstwo atrakcji dla dzieci

Będzie wszystko to, co kochają dzieci, czyli dmuchańce, gry i zabawy dla dzieci, małe podarunki dla każdego. Zaplanowano także zabawy sportowe, zawody wędkarskie, a w strefie harcerskiej będzie można spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku.

Będą także wianki!

Atrakcji będzie oczywiście dużo więcej, a że data wydarzenia nie jest przypadkowa (właśnie zaczyna się lato, a święto przesilenia letniego od wieków wiązało się z wieloma obrzędami), dlatego odbędą się także warsztaty plecenia wianków.

Zapraszamy z kwiatami, wiankami i dobrym humorem. Wspólnie spędźmy czas w gronie przyjaciół i sąsiadów.
Rada Osiedla Oporów

Link do wydarzenia na Facebooku 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl