Wtorek 23 czerwca to drugi dzień trzydniowego Kongresu i Festiwalu Psychologicznego Re_Mind. W programie są debaty na temat psychologii, warsztaty, aktywności artystyczne, ścieżki tematyczne, prelekcje i dyskusje panelowe.
Z myślą o studentach i osobach młodszych jest Miasteczko Młodych przy Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (Aleja Paderewskiego 35).
A tam we wtorek mi.in.:
- warsztaty „Zrozumieć emocje” czy „Terapia tańcem”,
- „Stresmisja – gra, jak radzić sobie ze stresem”
- zajęcia z piłkami mini-EDUball,
- masaże w strefie relaksu.
Środa 24 czerwca to kolejny dzień na odwiedzenie Miasteczka Młodych na AWF-ie (od godz. 10:00 do 16:00). Tutaj podajemy link to wydarzenia na FB.
Jest także coś podobnego dla seniorów. Zapowiedź Miasteczka dla Młodych Plus przeczytacie tutaj.
Więcej o Re_Mind w tekstach:
- „Psychologia, sztuka i rozmowy o dobrostanie. We Wrocławiu ruszył festiwal Re_Mind”,
- „Jak budować odporność psychiczną mieszkańców? Samorządowcy szukali odpowiedzi na Re_Mind”,
- „Szroeder, Przybysz, Rogucki i inni zaśpiewali w Hali Stulecia na Re_Mind [ZDJĘCIA]”.
Inicjatorem i organizatorem wydarzenia jest Uniwersytet SWPS, a współorganizatorami są Miasto Wrocław i Telewizja Polska. Wyłącznym sponsorem strategicznym jest KGHM Polska Miedź.