wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. TOP 7. Oto kawiarnie ukryte w klimatycznych podwórkach starych wrocławskich kamienic [ZDJĘCIA, ADRESY]

Uwielbiacie spędzić czas z filiżanką gorącej kawy lub herbaty, a do tego przekąsić coś pysznego: na słodko lub słono? Na dodatek liczy się dla was dobra muzyka lecąca w tle, ale przede wszystkim wyjątkowe otoczenie, w którym znajduje się kawiarnia? Tak? To te miejsca z pewnością przypadną wam do gustu. Oto wybrane przez nas kawiarnie i bary, które są ukryte w klimatycznych podwórkach starych, wrocławskich kamienic. Zobaczcie!

Reklama

Te kawiarnie mają swój wyjątkowy klimat dzięki otoczeniu, w jakim się znajdują. Bo weźmy taką „Bułkę z masłem” przy pl. Solnym. Wspaniale jest napić się lemoniady siedząc na patio starej kamienicy, której ściany obrośnięte są soczysto zielonym bluszczem. Bajka!

Albo kawiarnia „Gniazdo” przy ul. Świdnickiej. Wejście umieszczone przy ruchliwej ulicy nie zdradza, jaka niespodzianka czeka nas w środku: przepiękne podwórko, otoczone z każdej strony wysokimi ścianami kamienic, wystarczy podnieść głowę do góry i zachwyci nas widok skrawka nieba…

A „Surowiec” przy ul. Ruskiej? Ten bar znajduje się w bardzo klimatycznym otoczeniu kamienic, na ścianach których wiszą stare neony. Najcudowniej to miejsce wygląda po zmroku, kiedy neony świecą. Kosmos!

Zobaczcie, jakie klimatyczne kawiarnie i bary polecamy. Dokładne adresy znajdziecie w podpisach pod zdjęciami w naszej galerii. Zobaczcie zdjęcia wyjątkowych miejscówek! Oto nasze TOP 7.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl