wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Wrocławskie osiedla
  4. Kontrast kolorów na Lelewela. Tak wygląda kamienica po remoncie

Kamienica po remoncie

  • Osiedle: Przedmieście Świdnickie.
  • Adres: ul. Lelewela 10.
  • Zakres: elewacje i dach.

Budynek przy ul. Lelewela 10 przeszedł właśnie ogromną przemianę. I to taką, którą widać już z daleka!
ZZK we Wrocławiu FB

W kolorystycznym układzie wyremontowanej elewacji dominuje kolor niebieskofioletowy, z którym kontrastuje żółtawy ugier położony na przyziemnej części elewacji frontowej.

Do tej pory fasada była gładka, pozbawiona wyrazu, jakby trochę ukryta w cieniu historii. Teraz zyskała charakter dzięki odważnym połączeniom lawendowego odcienia z ciepłym żółtym dołem. Ten kolor naprawdę robi robotę.
ZZK we Wrocławiu FB

Wyremontowany budynek należy do wspólnoty i jest pod zarządem firmy Admex. W kosztach, oszacowanych na 730 tysięcy złotych, partycypował Zarząd Zasobu Komunalnego we Wrocławiu, który ma 10 procent udziałów we wspólnocie.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama