Biegowe Grand Prix Powiatu Wrocławskiego

Cztery biegi na dystansie 10 km znalazły się w programie Grand Prix Powiatu Wrocławskiego. Pierwszy bieg zaplanowano na 23 maja w Siechnicach, a ostatnie zawody odbędą się 3 października w Długołęce.

  • Grand Prix Powiatu Wrocławskiego

    23 maja rozpocznie się biegowe Grand Prix Powiatu Wrocławskiego


Dla wszystkich miłośników biegania to doskonała okazja nie tylko do sprawdzenia się na szybkich, asfaltowych trasach, ale także do porównania formy w trakcie całego sezonu.

Na uczestników Grand Prix przygotowano atrakcyjne nagrody i puchary. Wystarczy wziąć udział  w trzech z czterech biegów. Zawodnicy uczestniczący we wszystkich czterech imprezach będą mieć szansę na losowanie bardzo atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Rywalizacja będzie się odbywać w kategorii OPEN oraz w pięciu kategoriach wiekowych – z podziałem na kobiety i mężczyn. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają pamiątkowy puchar.

Regulamin Grand Prix Powiatu Wrocławskiego

  • Pierwszy bieg odbędzie się 23 maja w Siechnicach. Szybka, asfaltowa trasa daje możliwość uzyskania świetnego wyniku oraz będzie dobrym „przetarciem” przed 3. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonem.
  • Drugi bieg z cyklu Grand Prix zaplanowano na 27 czerwca. Będzie to III edycja (Za)Dyszki Smoleckiej. Będzie to dobra okazja, aby sprawdzić swój progres biegowy na płaskiej, asfaltowej, a przede wszystkim, atestowanej trasie.
  • 20 września, a więc już w drugiej części sezonu, organizatorzy zapraszają do Bielan Wrocławskich na II edycję Bielańskiego Biegu Rodzinnego. Atestowana, osiedlowa trasa biegu to z pewnością gwarancja dobrego czasu.
  • Zakończenie cyklu Grand Prix odbędzie się 3 października w Długołęce. Podczas tego biegu wręczone zostaną nagrody dla zwycięzców klasyfikacji generalnej i poszczególnych kategoriach wiekowych, a także przeprowadzone zostanie losowanie nagród dla uczestników wszystkich biegów cyklu Grand Prix Powiatu Wrocławskiego.
Zgłoś uwagę