wroclaw.pl Akademicki Wrocław - studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 18°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu

Redakcja www.wroclaw.pl,

Uczelnia prowadzi zajęcia z zakresu architektury wnętrz, a na studiach podyplomowych m.in. grafiki komputerowej w architekturze wnętrz, sztuki wystawienniczej i scenografii.

Reklama

Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu – kierunki studiów

  • architektura wnętrz – studia licencjackie

Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu – zasady rekrutacji

  • Studentem studiów pierwszego stopnia w Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu  może zostać każda osoba z wykształceniem średnim, udokumentowanym świadectwem maturalnym. Warunkiem przyjęcia jest złożenie kompletu dokumentów, podpisanie umowy o świadczenie usług edukacyjnych oraz uiszczenie opłaty wpisowej. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń, nie ma egzaminów wstępnych.
  • Słuchaczem studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Humanistycznej we Wrocławiu może zostać osoba, która posiada dyplom ukończenia studiów wyższych (pierwszego lub drugiego stopnia. Nabór na studia podyplomowe jest wolny. O przyjęciu na studia podyplomowe decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt do działu rekrutacji

ul. Robotnicza 70B (teren Archimedesu)
Tel. 71 783 38 28
Tel. kom. 602 583 369
e-mail: [email protected]

Kandydaci mogą również rejestrować się drogą elektroniczną za pomocą formularza znajdującego się na stronie internetowej

Adres strony rekrutacji

Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu – opis uczelni

Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu powstała w październiku 2002 r. . Szkoła kształci studentów w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym na poziomie wyższych studiów zawodowych licencjackich oraz na studiach podyplomowych. Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu posiada bazę dydaktyczno szkoleniową przy ul Robotniczej 70B we Wrocławiu z parkingiem uczelnianym. Posiadamy  sale wyposażone w nowoczesny sprzęt dydaktyczny i ćwiczeniowy, sale komputerowe z nieograniczonym dostępem do Internetu, pracownie malarstwa i rysunku oraz rzeźby. Oprócz tego dostępne są sale do nauki języków obcych oraz czytelnia z biblioteką wyposażona w stanowiska komputerowe. W obrębie naszej uczelni działa punkt ksero z możliwością wydruku do formatu A0.

Władze uczelni kładą duży nacisk na rozwój intelektualny i praktyczny studentów. Kształcimy i doskonalimy te umiejętności studentów, które pozwalają im stać się kreatywnymi, asertywnymi i samodzielnymi zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Szkoła prowadzi również wymianę międzynarodową w ramach programu Erasmus realizując cele edukacyjne, a także społeczno-kulturowe.

Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu – kontakt

Adres
ul. Robotnicza 70b, 53-608 Wrocław
Numer telefonu 71 783 38 28
Adres email [email protected]
Strona internetowa

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl