wroclaw.pl Akademicki Wrocław - studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 26°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Coventry University Wrocław

Redakcja www.wroclaw.pl,
Coventry University Wrocław www.wroclaw.pl
Coventry University Wrocław

Coventry University, jako pierwszy brytyjski uniwersytet otworzył filię w Polsce. Oferuje możliwość studiowania w Anglii, ale pozwala też na uzyskanie brytyjskiego dyplomu bez opuszczania granic Unii.

Reklama

Coventry University Wrocław – kierunki studiów

Studia licencjackie

Coventry University Wrocław – opis uczelni

Coventry University to nowoczesna uczelnia z przyszłościowym spojrzeniem i dumną tradycją zapewniania wysokiej jakości edukacji uwzględniającej wykorzystanie badań w praktyce. Nasze korzenie sięgają aż do 1843 roku i Coventry College of Design, który następnie przekształcił się w 1987 r. w Politechnikę, by ostatecznie w 1992 r. zaistnieć jako Uniwersytet.

Inne spojrzenie na naukę

Najlepsza edukacja to taka, która stawia potrzeby studenta na pierwszym miejscu.

Nauczanie z myślą o przyszłej karierze

Wierzymy, że edukacja ma zapewnić studentom najlepszy start w przyszłą karierę zawodową.

Tworzymy programy nauczania w oparciu o współpracę z biznesem tak, żeby odpowiadać na zapotrzebowanie zarówno lokalnego, jak i międzynarodowego rynku i zmaksymalizować potencjał zawodowy. Materiał jest na bieżąco aktualizowany i dostosowywany do aktualnych trendów, metodologii i oprogramowania. 

Ucz się tego, co będzie Ci potrzebne

Stosujemy nowoczesne metody nauczania, dzięki którym będziecie mieli możliwość rozwoju potrzebnych w realnym świecie umiejętności. Nie wierzymy w zakuwanie do egzaminów końcowych, dlatego zamiast tego, oceniamy naszych studentów na postawie przygotowanych przez nich projektów. Możecie w nich wykorzystać nabytą wiedzę, realizując zadania, które zaprojektowane są tak, by oddawały rzeczywiste zawodowe sytuacje. Wyjątkowo cenimy sobie zdolność krytycznego myślenia, gdyż jest to kluczowa umiejętność pozwalająca na późniejszą adaptację teorii w praktyce. Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim, co ma przygotować Was na globalne wyzwania przez rozwój słownictwa i obycie z językiem.

Nauczanie modułowe – jeden przedmiot naraz

Nauczanie modułowe pozwala Ci na studiowanie jednego modułu/przedmiotu w danym momencie. Będziecie przechodzić do kolejnego zagadnienia dopiero po zakończeniu modułu, dając Wam czas na przyswojenie wiedzy.

Studia dopasowane do Twojego stylu życia

Nasze zajęcia prowadzone są zawsze w tych samych blokach czasowych – od 9.00 do 13.00. Pozwoli Ci to na swobodną realizację swoich pasji, czy podjęcie dodatkowej pracy, jeśli będziesz mieć na to ochotę.

Partnerzy przede wszystkim

W Coventry University Wrocław traktujemy naszych studentów po partnersku, dbając o pozytywną atmosferę i dobre relacje między studentami a wykładowcami i obsługą. Zależy nam przede wszystkim na dobrej komunikacji i współpracy z naszymi partnerami, czyli Wami. 

Coventry University Wrocław – kontakt

Adres
Centrum Południe Budynek D, Powstańców Śląskich 17, 53-332 Wrocław
Numer telefonu 71 748 85 55
Adres email [email protected]
Strona internetowa

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl