wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

30°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:55

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Uczelnie
  4. Coventry University Wrocław

Najważniejsze informacje (kliknij, aby przejść)

Coventry University Wrocław – kierunki studiów

Studia licencjackie

  • Aviation Management: studia z szeroko-pojętego zarządzania w lotnictwie, mające na celu kształcenie wysokiej klasy specjalistów, umiejących wykorzystać specjalistyczną wiedzę i umiejętności w branży lotniczej;
  • Business Management and Leadership: studia z zakresu od zarządzania ludźmi i zasobami, po planowanie strategiczne;
  • Cyber Security: kierunek zaprojektowany by wykształcić utalentowanych profesjonalistów, którzy mogą aktywnie przyczynić się do poprawy jakości jednego z najszybciej globalnie rozwijającego się rynku – cyberbezpieczeństwa.
  • Digital Technology and Solutions: kierunek Digital and Technology Solutions został zaprojektowany tak, by kształcić świadomych cyfrowo absolwentów, którzy będą przygotowani na wyzwania technologiczne stawiane przed nimi przez rynek zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości.
  • Cloud Computing: to model pozwalający na dostęp do zasobów obliczeniowych przez  sieć serwerów, aplikacji i innych usług, osiągany błyskawicznie przy zminimalizowaniu interakcji z dostawcą. Daje możliwość dostępu z każdego miejsca i przetwarzania ogromnej ilości danych w bardzo krótkim czasie. Kierunek został zaprojektowany we współpracy z Amazon Web Services (AWS) Educate jako część Programu Amazon Cloud Degree, by przygotować absolwentów na wymogi rynku i przbliżyć im umiejetności niezbędne do wykonywania zadań w przyszłej karierze w cloud computingu.
  • Applied Psychology: psychologia stosowana to nauka o umyśle i zachowaniu człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem jej zastosowania w rzeczywistych i klinicznych kontekstach.

Coventry University Wrocław – opis uczelni

Coventry University to nowoczesna uczelnia z przyszłościowym spojrzeniem i dumną tradycją zapewniania wysokiej jakości edukacji uwzględniającej wykorzystanie badań w praktyce. Nasze korzenie sięgają aż do 1843 roku i Coventry College of Design, który następnie przekształcił się w 1987 r. w Politechnikę, by ostatecznie w 1992 r. zaistnieć jako Uniwersytet.

Inne spojrzenie na naukę

Najlepsza edukacja to taka, która stawia potrzeby studenta na pierwszym miejscu.

Nauczanie z myślą o przyszłej karierze

Wierzymy, że edukacja ma zapewnić studentom najlepszy start w przyszłą karierę zawodową.

Tworzymy programy nauczania w oparciu o współpracę z biznesem tak, żeby odpowiadać na zapotrzebowanie zarówno lokalnego, jak i międzynarodowego rynku i zmaksymalizować potencjał zawodowy. Materiał jest na bieżąco aktualizowany i dostosowywany do aktualnych trendów, metodologii i oprogramowania. 

Ucz się tego, co będzie Ci potrzebne

Stosujemy nowoczesne metody nauczania, dzięki którym będziecie mieli możliwość rozwoju potrzebnych w realnym świecie umiejętności. Nie wierzymy w zakuwanie do egzaminów końcowych, dlatego zamiast tego, oceniamy naszych studentów na postawie przygotowanych przez nich projektów. Możecie w nich wykorzystać nabytą wiedzę, realizując zadania, które zaprojektowane są tak, by oddawały rzeczywiste zawodowe sytuacje. Wyjątkowo cenimy sobie zdolność krytycznego myślenia, gdyż jest to kluczowa umiejętność pozwalająca na późniejszą adaptację teorii w praktyce. Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim, co ma przygotować Was na globalne wyzwania przez rozwój słownictwa i obycie z językiem.

Nauczanie modułowe – jeden przedmiot naraz

Nauczanie modułowe pozwala Ci na studiowanie jednego modułu/przedmiotu w danym momencie. Będziecie przechodzić do kolejnego zagadnienia dopiero po zakończeniu modułu, dając Wam czas na przyswojenie wiedzy.

Studia dopasowane do Twojego stylu życia

Nasze zajęcia prowadzone są zawsze w tych samych blokach czasowych – od 9.00 do 13.00. Pozwoli Ci to na swobodną realizację swoich pasji, czy podjęcie dodatkowej pracy, jeśli będziesz mieć na to ochotę.

Partnerzy przede wszystkim

W Coventry University Wrocław traktujemy naszych studentów po partnersku, dbając o pozytywną atmosferę i dobre relacje między studentami a wykładowcami i obsługą. Zależy nam przede wszystkim na dobrej komunikacji i współpracy z naszymi partnerami, czyli Wami. 

Coventry University Wrocław – kontakt

Adres
Centrum Południe Budynek D, Powstańców Śląskich 17, 53-332 Wrocław
Numer telefonu 71 748 85 55
Adres email [email protected]
Strona internetowa

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl