wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 01:50

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Uczelnie
  4. Wyższa Szkoła Bankowa

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu – kierunki studiów

WSB Wrocław – zasady rekrutacji

Sprawdź nową możliwość przejścia procesu rekrutacji z Kontem Kandydata. Zaprojektowaliśmy je tak, by maksymalnie ułatwić Ci, zostanie studentem WSB.  Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, dlatego na nasze studia możesz bez problemu zapisać się w pełni ONLINE. Aby zostać studentem WSB wystarczy wykonać 4 proste kroki – sprawdź jak przebiega proces rekrutacji. 

O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona!

Masz dodatkowe pytania? Nie możesz się zdecydować? Skontaktuj się z Biurem rekrutacji i uzyskaj fachową pomoc w podjęciu decyzji. Pracownicy Biura Rekrutacji udzielą Ci pomocy i wszystkich potrzebnych informacji.

Biura rekrutacji

Poniżej znajdują się kontakty do poszczególnych kierunków:

Więcej informacji na: www.wsb.pl/wroclaw

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu – opis uczelni

Wyższe Szkoły Bankowe to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Od wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Działamy w myśl idei work-life balance.

W naszej ofercie znajdziesz studia I i II stopnia (ścieżka tradycyjna i ze studiami podyplomowymi), studia jednolite magisterskiestudia podyplomoweMBA i Executive MBA. 

Więcej informacji na: www.wsb.pl/wroclaw

Nasze studia przygotowaliśmy przede wszystkim dla osób łączących naukę i pracę. Dlatego zajęcia masz tylko w soboty i niedziele, średnio w co drugi weekend, jeśli jesteś studentem studiów niestacjonarnych, lub przez 3-4 dni w tygodniu, jeśli studiujesz w trybie stacjonarnym. Dodatkowo na studiach podyplomowych możesz wybrać studia online. Staramy się również, żeby Twój plan miał jak najmniej okienek.To, czego się uczysz, przydaje się w pracy. Ofertę kierunków i specjalności tworzymy na podstawie potrzeb rynku pracy, a programy kształcenia powstają po konsultacjach z ekspertami zatrudnionymi w danej branży. Część zajęć prowadzona jest z wykorzystaniem case studies i ma formę warsztatową – rozwiązujesz w ich trakcie realne problemy występujące w firmach. W ten sposób zdobywasz kwalifikacje, których będą wymagać od Ciebie przyszli pracodawcy. Posiadamy wielu partnerów biznesowych. Dzięki tej współpracy masz okazję zweryfikować swoją wiedzę w praktyce. Dla naszych partnerów, to z kolei okazja do zdobycia bardzo dobrych pracowników.

Rozbudowaliśmy kampus WSB we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej. W roku akademickim 2020/2021 otworzyliśmy nowy budynek, w którym znajduje się 58 sal dydaktycznych w tym 4 duże sale wykładowe oraz 11 laboratoriów komputerowych.Jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów dydaktycznych na Dolnym Śląsku. Wraz z jego uruchomieniem rozpoczęliśmy nowy, niezwykły rozdział w historii naszej uczelni.

Czekamy na Ciebie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu!

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu – kontakt

Adres
ul. Fabryczna 29-31, 53-609 Wrocław
Numer telefonu 71 758 22 30
Adres email [email protected]
Strona internetowa

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl