wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

23°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Uczelnie
  4. Wyższa Szkoła Bankowa
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu archiwum WSB Wrocław
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Bankowa prowadzi studia z m.in. zakresu ekonomii, języków obcych, logistyki i informatyki. Sprawdź ofertę WSB we Wrocławiu!

Reklama

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu – kierunki studiów

WSB Wrocław – zasady rekrutacji

Sprawdź nową możliwość przejścia procesu rekrutacji z Kontem Kandydata. Zaprojektowaliśmy je tak, by maksymalnie ułatwić Ci, zostanie studentem WSB.  Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, dlatego na nasze studia możesz bez problemu zapisać się w pełni ONLINE. Aby zostać studentem WSB wystarczy wykonać 4 proste kroki – sprawdź jak przebiega proces rekrutacji. 

O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona!

Masz dodatkowe pytania? Nie możesz się zdecydować? Skontaktuj się z Biurem rekrutacji i uzyskaj fachową pomoc w podjęciu decyzji. Pracownicy Biura Rekrutacji udzielą Ci pomocy i wszystkich potrzebnych informacji.

Biura rekrutacji

Poniżej znajdują się kontakty do poszczególnych kierunków:

Więcej informacji na: www.wsb.pl/wroclaw

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu – opis uczelni

Wyższe Szkoły Bankowe to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Od wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Działamy w myśl idei work-life balance.

W naszej ofercie znajdziesz studia I i II stopnia (ścieżka tradycyjna i ze studiami podyplomowymi), studia jednolite magisterskiestudia podyplomoweMBA i Executive MBA. 

Więcej informacji na: www.wsb.pl/wroclaw

Nasze studia przygotowaliśmy przede wszystkim dla osób łączących naukę i pracę. Dlatego zajęcia masz tylko w soboty i niedziele, średnio w co drugi weekend, jeśli jesteś studentem studiów niestacjonarnych, lub przez 3-4 dni w tygodniu, jeśli studiujesz w trybie stacjonarnym. Dodatkowo na studiach podyplomowych możesz wybrać studia online. Staramy się również, żeby Twój plan miał jak najmniej okienek.To, czego się uczysz, przydaje się w pracy. Ofertę kierunków i specjalności tworzymy na podstawie potrzeb rynku pracy, a programy kształcenia powstają po konsultacjach z ekspertami zatrudnionymi w danej branży. Część zajęć prowadzona jest z wykorzystaniem case studies i ma formę warsztatową – rozwiązujesz w ich trakcie realne problemy występujące w firmach. W ten sposób zdobywasz kwalifikacje, których będą wymagać od Ciebie przyszli pracodawcy. Posiadamy wielu partnerów biznesowych. Dzięki tej współpracy masz okazję zweryfikować swoją wiedzę w praktyce. Dla naszych partnerów, to z kolei okazja do zdobycia bardzo dobrych pracowników.

Rozbudowaliśmy kampus WSB we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej. W roku akademickim 2020/2021 otworzyliśmy nowy budynek, w którym znajduje się 58 sal dydaktycznych w tym 4 duże sale wykładowe oraz 11 laboratoriów komputerowych.Jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów dydaktycznych na Dolnym Śląsku. Wraz z jego uruchomieniem rozpoczęliśmy nowy, niezwykły rozdział w historii naszej uczelni.

Czekamy na Ciebie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu!

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu – kontakt

Adres
ul. Fabryczna 29-31, 53-609 Wrocław
Numer telefonu 71 758 22 30
Adres email [email protected]
Strona internetowa

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Głosuj na Wrocławski Budżet Obywatelski 2023. Otwiera się w nowej karcie
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl