wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

23°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 19:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Uczelnie
  4. Dolnośląska Szkoła Wyższa
 Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu archiwum DSW
Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu

Dolnośląska Szkoła Wyższa to najstarsza niepubliczna uczelnia we Wrocławiu. Proponuje studia licencjackie i inżynierskie, magisterskie i doktorskie.

Reklama

Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu – kierunki studiów

Dolnośląska Szkoła Wyższa prowadzi studia na kilkudziesięciu kierunkach, w formie studiów stacjonarnych, zaocznych oraz w trybie online:

Pełna lista kierunków i specjalności

Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu – zasady rekrutacji

Studentem studiów I stopnia (licencjackich lub inżynierskich) w Dolnośląskiej Szkole Wyższej możesz zostać po ukończeniu szkoły średniej, zdaniu matury i odebraniu świadectwa dojrzałości. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń oraz złożenie kompletu dokumentów i spełnienie wymogów wynikających z zasad rekrutacji:

Zasady rekrutacji na DSW

Opis uczelni Dolnośląska Szkoła Wyższa 

Założycielami Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu byli członkowie regionalnego, wrocławskiego oddziału Towarzystwa Wiedzy Powszechnej. Uczelnia ich marzeń była inna niż te, które znali. Otwarta, pozwalająca na realizowanie pasji naukowych, tworząca wspólnotę wykładowców i studentów, przyjazna i z ambicjami. W następnych latach marzenia zmienili w prężnie rozwijający się ośrodek edukacyjny, który ma stałe i ważne miejsce na Dolnym Śląsku, a od wielu lat zajmujemy najlepsze miejsce wśród uczelni niepublicznych. 

W rankingu „Perspektywy” 2021, jesteśmy numerem 1 na Dolnym Śląsku!

Poznaj więcej naszych osiągnięć.

Obecność znakomitych nauczycieli akademickich, którzy tworzą kadrę DSW, stanowi nasz ogromny atut (należymy do zaszczytnego grona czterech uczelni niepaństwowych z pełnymi uprawnieniami akademickimi). Wspaniali wykładowcy wykazujący się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale i praktyczną, aktywni badacze, autorzy cenionych publikacji, współpracujący z naukowcami całego świata, stanowią siłę i bogactwo naszej Uczelni.

Dzięki temu studenci, studiujący na naszej uczelni, zdobywają wiedzę i uzyskują wykształcenie na najwyższym poziomie, co procentuje w ich późniejszym życiu zawodowym.

Dbamy o to, aby nasza oferta edukacyjna była ofertą ciekawą, opartą na unikatowych, przyszłościowych kierunkach i specjalnościach.

Więcej informacji o kierunkach i specjalnościach studiów na stronie DSW.

Studenci DSW mają możliwość odbycia części studiów w zagranicznych ośrodkach partnerskich, zdobycia międzynarodowego doświadczenia zawodowego podczas praktyk zagranicznych, a także udziału w programach i projektach międzynarodowych realizowanych przez Dolnośląską Szkołę Wyższą we Wrocławiu. Ponad 200 studentów DSW wzięło udział w programie ERASMUS i skorzystało ze studiów i praktyk zagranicznych.

Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu – kontakt

Adres
ul. Strzegomska 55, Wrocław
Numer telefonu 71 757 28 63
Adres email [email protected]
Strona internetowa

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl