wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

21°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 10:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
 1. wroclaw.pl
 2. Akademicki Wrocław
 3. Aktualności
 4. Targi Pracy na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Na studentów czekają oferty od dużych firm
Trójka studentów: dziewczyna, chłopak i dziewczyna Tomasz Hołod
Trójka studentów: dziewczyna, chłopak i dziewczyna

Targi Pracy to cykliczne wydarzenie na UE we Wrocławiu, podczas którego wystawcy oferują studentom pracę, staże i praktyki. W programie są także rozmowy o rekrutacji, konsultacje dokumentów oraz warsztaty i wykłady. Uczelnia zaprasza w środę 19 kwietnia.

Reklama

31. edycję Targów Pracy uczelnia ekonomiczna zaplanowała u siebie 19 kwietnia w godzinach od 10.00 do 15.00 w gmachu biblioteki. Temat przewodni wiosennej edycji to: pracownik przyszłości, kompetencje przyszłości oraz nowe technologie.

Oferty pracy od McKinsey, Deloitte i innych

W wydarzeniu weźmie udział 40 wystawców, którzy będą oferować studentom oferty pracy, staży i praktyk. —  W tym roku na rynek pracy wejdą około trzy tysiące absolwentów naszej uczelni — informuje Jolanta Nowacka z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. — Będą oni poszukiwać interesujących ofert; najczęściej w obszarach: finanse, księgowość, audyt, zarządzanie produkcją, logistyka, IT, marketing, handel, motoryzacja — wymienia.

Udział w targach wezmą:

 • Alior Bank SA,
 • BNY Mellon,
 • Credit Suisse,
 • Deloitte,
 • KPMG w Polsce,
 • McKinsey Wrocław Client Capabilities Hub,
 • PwC Polska,
 • Volvo Group,
 • i inni.

Konsultacje, warsztaty i wykłady

Podczas targów wystawcy przedstawią nie tylko oferty pracy, praktyk i staży, ale podzielą się również informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji. Będzie można porozmawiać, skonsultować dokumenty aplikacyjne, zrobić makijaż oraz zdjęcie do CV. Nowością w programie jest seria wykładów i warsztatów (rozpiska tutaj).

Targi to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firm, zweryfikowania swoich mocnych stron z oczekiwaniami pracodawców i zdobycia cennych kontaktów zawodowych. Dodatkowo udział w wydarzeniu jest bardzo dobrą okazją do zapoznania się z aktualnymi trendami na rynku pracy.
Jolanta Nowacka

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu współpracuje z ponad pół tysiącem firm w różnych obszarach. Centrum Współpracy z Biznesem UEW koordynuje i realizuje współpracę z przedstawicielami biznesu, włącza firmy do rad kierunków, tworzy programy szkoleniowe np. Kompetencje Przyszłości. Centrum organizuje programy stażowe, mentoring rozwojowy i dyplomowy np. z Ministerstwem Finansów, a jego nadrzędnym celem jest integracja edukacji z biznesem.

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl