21 kwietnia – premiery kinowe

5 premierowych filmów wchodzi na ekrany kin w piątek 21 kwietnia. Jest film psychologiczny, jest dramat – dużo sensacji i wyśmienita animacja dla całych rodzin.

  • mat. promocyjne


Na ten weekend czekało wielu miłośników serii „Szybcy i wściekli”. 21 kwietnia na ekrany trafi ósma część przygód szalonych kierowców. Ale coś dla siebie w kinie znajdą także fani innego rodzaju kina.

Bikini Blue 2017/Polska

Film opowiada o Eryku Szumińskim, polskim żołnierzu – wygnańcu oraz jego żonie Dorze, młodej Angielce. Eryk, po tym, jak próbował dokonać samobójstwa, trafia do szpitala psychiatrycznego, dla ludzi dotkniętych traumą wojenną.

 

Dzieciak rządzi 2017/USA

To propozycja dla całych rodzin. Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

Klient 2017/Francja, Iran

Dramatyczna i bardzo aktualna opowieść. Młode małżeństwo musi nieoczekiwanie opuścić swoje mieszkanie. Wprowadzają się do użyczonego przez znajomego lokalu w centrum Teheranu, nie zdając sobie sprawy, kto był jego poprzednim najemcą. Gdy w nowym mieszkaniu nieznany sprawca napada na kobietę, jej mąż rozpoczyna prywatne śledztwo. Mężczyzna usiłuje za wszelką cenę, bez pomocy policji, dotrzeć do agresora, by poznać motywy jego działania. Seria nieoczekiwanych wydarzeń w dramatyczny sposób zmieni życie małżonków.

 

Ostatnia klątwa 2016/USA

Typowe amerykańskie kino grozy. Twórcy dolewają jednak oliwy do ognia podając, ze ta historia oparta jest na faktach. Skazany na śmierć, za zbrodnię, której nie popełnił, młody mężczyzna w swoim liście pożegnalnym, zapowiada zemstę. Ma być ona skierowana przeciwko tym, którzy przyczynili się do niesprawiedliwego procesu.

 

Szybcy i wściekli 8 2017/USA

W tym filmie nie ma może za wiele treści jednak efekty specjalne i popisy kaskaderów w brawurowej jeździe samochodami ma swoich zagorzałych fanów. W życiu bohaterów pojawia się tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Dominica Toretto (Vin Diesel) w niebezpieczny świat, skłaniając go, by zdradził rodzinę i najbliższych.

Zgłoś uwagę