Rozkład jazdy PKS Wrocław Centralny

UWAGA! 8 kwietnia 2015 dotychczasowy dworzec został zamknięty. Przez ponad dwa lata autobusy będą zatrzymywały się za budynkiem dyrekcji dworca PKP między ul. Suchą, Joannitów a Dyrekcyjną.

Rozkłady jazdy - plik pdf

W związku ze zmianą lokalizacji Dworca Autobusowego we Wrocławiu od 8 kwietnia 2015r. na Tymczasowym Dworcu Autobusowym przy ul. Joannitów 13 zmianie ulegną następujące stanowiska i miejsca odjazdów:

  • autobusy linii 504, 514 oraz 554 do Oleśnicy, Twardogóry i Ostrowiny nie będą wjeżdżały na Tymczasowy Dworzec Autobusowy; odjazdy będą realizowane z przystanku przy ul. Suchej w pobliżu nowego dworca (nr 21119),
  • komunikacja firmy PolskiBus.com będzie realizowana ze stanowisk nr 10, 11 i 14
  • komunikacja międzynarodowa będzie realizowana ze stanowisk nr 6, 12, 13 i 14.

Pozostałe kursy będą odjeżdżać z tych samych stanowisk, jakie obowiązywały na starym obiekcie.

Informacja 703 400 444

  • Linia komunikacyjna Kalisz – Świeradów-Zdrój

Od 1 lutego br. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Kaliszu uruchomiło obsługę regularnej linii komunikacyjnej relacji Kalisz – Świeradów Zdrój. Autobusy do Świeradowa kursują przez cały rok, codziennie we wszystkie dni tygodnia, czyli zarówno w dni robocze, w soboty i niedziele.

Odjazdy autobusów z kaliskiego dworca odbywają się o godzinie 4.40 (przyjazd do Świeradowa-Zdrój o godz. 11.00), natomiast ze Świeradowa-Zdrój o godzinie 15.45 (przyjazd do Kalisza o godz. 22.05).Trasa linii z Kalisza przebiega m.in. przez Ostrów Wielkopolski, Międzybórz, Wrocław, Strzegom, Bolków, Jelenią Górę, Piechowice i Szklarską Porębę. Cena za przejazd z Kalisza do Świeradowa-Zdrój wynosi 53 zł. Cennik przewiduje 35% ulgę dla uczniów, studentów i seniorów.

Rozkład jazdy - plik pdf

Zgłoś uwagę