wroclaw.pl Zielony Wrocław - środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 30°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Zielone i efektywne energetycznie budynki. Sympozjum dla zarządców i deweloperów

Redakcja www.wroclaw.pl,

Departament Zrównoważonego Rozwoju Urzędu Miejskiego i Muzeum Architektury we Wrocławiu zapraszają w dniach 17 i 18 grudnia 2018 r. w godzinach 9.30–15.00 do Muzeum Architektury przy ul. Bernardyńskiej 5 we Wrocławiu na SYMPOZJUM ZIELONY WROCŁAW - PROJEKTOWANIE ZINTEGROWANE. ZIELONE I EFEKTYWNE ENERGETYCZNIE BUDYNKI.

Reklama

Sympozjum adresowane jest do zarządców nieruchomości (dzień pierwszy 17.12 br.), architektów oraz deweloperów i inwestorów (dzień drugi 18.12 br.).

W trakcie sympozjum dowiedzą się Państwo, między innymi, w jaki sposób osiągnąć w budynku dobre parametry energetyczne, jak można ograniczyć wpływ budynku na środowisko, kiedy warto zakładać ogrody na dachach, jaki wpływ na poprawę klimatu mają specjalne formy zieleni np. pnącza, zieleń tymczasowa, łąki kwietne.

Udział w sympozjum jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia na sympozjum do 15 grudnia br. lub wyczerpania miejsc proszę przesyłać na adres e-mail: [email protected]

Formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.

Program sympozjum (17 i 18 grudnia):

dr inż. arch. krajobrazu Łukasz Dworniczak –  teren: od zewnątrz do wewnątrz

Omówi m.in. podstawowe zasady ochrony zieleni w procesie inwestycyjnym a także standardy projektowania i zakładania zieleni.

dr inż. arch. Krzysztof Cebrat – architektura: od wewnątrz na zewnątrz

Przedstawi m.in. historię normowania parametrów energetycznych budynków, przykłady i dobre praktyki w zrównoważonym budownictwie oraz wpływ budynków na środowisko.

Serdecznie zapraszamy!

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl