wroclaw.pl Zielony Wrocław - środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 17°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Na Klecinie powstaje park Migdałowy

Patryk Załęczny,

Na wrocławskiej Klecinie powstaje I etap parku Migdałowego, pomiędzy ul. Migdałową, Cukrową oraz Józefa Supińskiego. Inwestycja jest realizowana ze środków Programu Inicjatyw Rad Osiedli.

Reklama

W ramach I etapu prac na terenie parku Migdałowego powstaje plac zabaw dla dzieci wraz ze ścieżką dojścia, która będzie prowadziła od ulicy Migdałowej. Co więcej, inwestycja powinna zostać zrealizowana jeszcze tej jesieni.

Plac zabaw, który jako pierwszy pojawi się w parku Migdałowym, będzie wyposażony w:

Ponadto, na terenie parku zostanie zamontowanych 7 ławek, kosz na śmieci, 3 stojaki rowerowe i tablica informacyjna wraz z regulaminem.

– Teren nie jest pozbawiony drzew, bowiem już wcześniej były tam robione nasadzenia. Będą oczywiście kontynuowane, m.in. w ramach co półrocznych dostaw drzew i krzewów – mówią w Zarządzie Zieleni Miejskiej.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl