wroclaw.pl strona główna Zielony Wrocław – środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Zielony Wrocław
  3. Aktualności
  4. Hałas na Starym Mieście – weź udział w warsztatach kreatywnych
Na zdjęciu podwórko przy ulicy Ruskiej na Starym Mieście wieczorową porą. Ludzie przy stolikach restauracyjnych, barwne poświaty od neonów. Zdjęcie ilustracyjne. Oleksandr Poliakovsky
Na zdjęciu podwórko przy ulicy Ruskiej na Starym Mieście wieczorową porą. Ludzie przy stolikach restauracyjnych, barwne poświaty od neonów. Zdjęcie ilustracyjne.

Wrocławskie Stare Miasto przyciąga tłumy turystów i mieszkańców. Ale do najcichszych miejsc nie należy. Od 22 września prowadzone były tu badania ankietowe na temat źródeł, rodzajów oraz sposobów na zredukowanie panującego hałasu. Możecie włączyć się w tą dyskusję, biorąc udział w warsztatach kreatywnych, organizowanych na zlecenie Wydziału Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Reklama

Warsztaty odbędą się zarówno w trybie online, jak i stacjonarnie – w dniach 10-15 listopada. Dogodny termin możecie wybrać za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl