wroclaw.pl Zielony Wrocław - środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 14°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Chciałbyś wymienić ogrzewanie na ekologiczne? [ANKIETA]

Zapraszamy mieszkańców Wrocławia do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej chęci uczestnictwa w programie poprawy jakości powietrza, wymiany tradycyjnego, nieekologicznego źródła ogrzewania, na ekologiczne źródło ogrzewania oraz zastosowania odnawialnych źródeł energii (OZE). Zajmie to nie więcej niż 2 minuty!

Reklama

Ankieta ma charakter sondażowy. Nie jest wnioskiem o dofinansowanie, ma na celu określenie skali zapotrzebowania na wymianę źródeł ciepła wśród mieszkańców Wrocławia. Program realizowany będzie w momencie pozyskania zewnętrznych środków dofinansowania dla Gminy Wrocław. 

Fill out my online form.

* Jeśli chciałbyś pobrać ankietę i wypełnić tradycyjnie, poniżej jest załącznik. Można go wydrukować i wypełnić a później złożyć osobiście w sekretariacie Wydziału Środowiska i Rolnictwa przy ul. Bogusławskiego 8,10 we Wrocławiu, IV piętro, pok. 403 w godzinach od 7:45 do 15:45 lub wysłać skan na adres mailowy [email protected]

Dziękujemy! 

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl